Anasayfa / Krediler / Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası
Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası


Garanti Bankası ”Sonbahar Kredisi” adlı bir kampanya düzenledi. Bu yazımızda Sonbahar Kredisi’ni inceledik. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi özellikleri nelerdir? Garanti Sonbahar kredisi faiz oranı kaçtır? Garanti Sonbahar kredisi başvurusu nasıl yapılır? Garanti Sonbahar Kredisi toplam maliyeti ne kadar?

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası, Sonbahar Kredisi kampanyası ile müşterilerine uygun faizli olarak anında kredi veriyor. Banka müşterisi olamayanlar da Sonbahar Kredisi’ne anında başvuru yapabiliyorlar. Garanti Bankası Sonbahar Kredisi’nin diğer özelliklerini aşağıda belirttik:


  • Garanti, Sonbahar Kredisi kapsamında tüketicilere ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredi için uygulanan faiz oranları sadece belli bir süre için geçerlidir.
  • Garanti bu krediye 48 aya kadar vade yapmaktadır. İnternet üzerinden Sonbahar Kredisi kapsamında 25.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Bunun için Garanti müşterisi olmak şarttır.
  • İnternetten 100.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ancak 25.000 TL’nin üzerindeki kredileri sadece şubeler üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Sonbahar Kredisi kampanyasından kredi tahsis ücreti, KKDF, BSMV, hayat sigortası primi gibi ücretler alınmaktadır. Sonbahar Kredisi kapsamında kullanacağınız kredinin %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. Sonbahar Kredisi’nin aylık faiz tutarının %15’i kadar KKDF %5’i kadar da BSMV alınacaktır. KKDF ve BSMV kredi vadesi boyunca her taksite yukarıda belirttiğimiz oranlarda eklenmektedir.
  • Hayat sigortası yaptırmak Sonbahar Kredisi kullanacak olan tüketiciler için zorunludur. Hayat sigortası primi çeşitli kriterlere göre değişir.
  • Garanti Bankası Sonbahar Kredisi faiz oranları aylık %1,29’dan başlamaktadır.

Garanti Sonbahar kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Sonbahar kredisi başvurusu internetten anında yapılabilir. Bu krediye internetten anında başvuru yapabilmek için Garanti müşterisi olmak şart değildir. Ancak Sonbahar Kredisi kapsamında anında kredi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası müşterisi olmanız şarttır. Garanti Sonbahar kredisi kapsamında anında kredi kullanmak isteyen müşteriler, Garanti Bankası internet şifreleri ile Garanti Mobil uygulamasına ya da Garanti Web’e giriş yapıp, Sonbahar Kredisi’ne anında başvuru yapabilirler. Başvurusu kabul edilenlerin hesabına Sonbahar Kredisi anında yatırılır. Garanti müşterisi olmayanlar da bu bağlantıya tıklayarak Sonbahar Kredisi’ne anında başvuru yapabilirler ya da Garanti şubelerine kimlikleriyle müracaat edebilirler.

Garanti Sonbahar Kredisi toplam maliyeti ne kadar?

Garanti Bankası’ndan Sonbahar Kredisi kullanmak isteyenler, bankaya ne kadar geri ödeme yapacaklarını merak ediyorlardır. Bu başlıkta Garanti Sonbahar Kredisi’nin tüketiciye toplam maliyeti hakkında örnekler verdik.


  • 48 ay vadeli 25.000 TL tutarında Sonbahar Kredisi kullanan müşteri için aylık %1,44 faiz uygulanır. Müşterinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 770,60 TL’dir. 48 ay sonunda bankaya ödenecek toplam tutar ise 37.119 TL’dir.
  • 48 ay vadeli 50.000 TL tutarında Sonbahar Kredisi kullanan müşteri için aylık %1,34 faiz uygulanır. Müşterinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 1502,83 TL’dir. 48 ay sonunda bankaya ödenecek toplam tutar ise 72.398 TL’dir.
  • 48 ay vadeli 75.000 TL tutarında Sonbahar Kredisi kullanan müşteri için aylık %1,29 faiz uygulanır. Müşterinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 2225,76 TL’dir. 48 ay sonunda bankaya ödenecek toplam tutar ise 107.230 TL’dir.

Anında kredi veren diğer bankalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz. ”Anında Kredi Veren Bankalar” başlıklı yazımıza tıklayınız. Sorularınızı yorumlar kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir