Anasayfa / Krediler / Garanti Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Veriyor
dijital ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Veriyor


Garanti Bankası, müşterilerine internetten anında kredi veriyor. Bankanın müşterisi olmayan kişiler de internetten ya da sms ile anında kredi başvurusu yapabiliyor. Bu yazımızda Garanti Bankası’nın müşterilerine internetten anında kredi sağladığı Dijital İhtiyaç Kredisi hakkında araştırma yaptık. Garanti Dijital İhtiyaç Kredisi özellikleri nelerdir? Dijital kredi faiz oranı ne kadar? Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Garanti Bankası nasıl anında kredi verir? Cevaplar aşağıda…

Garanti Dijital İhtiyaç Kredisi özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası, Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyası ile müşterilerine internet üzerinden anında kredi veriyor. Garanti Bankası müşterisiyseniz internet bankacılığı üzerinden Dijital İhtiyaç Kredisi kapsamında anında kredi kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz kredinizi hesabınıza yatırılır. Garanti Bankası internet şifreniz yoksa ”Garanti İnternet Bankacılığı Şifresi Alma” başlıklı yazımıza tıklayıp anında internet şifresi alabilirsiniz.


Garanti Bankası müşterisi olmayanlar da Garanti’ye anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Ancak bu kişiler sadece şubelere giderek kredi kullanabilirler.

Garanti Bankası Dijital Kredi’nin diğer özellikleri şunlardır:


  • Garanti Bankası, müşterilerine 25.000 TL’ye kadar internetten anında kredi verebiliyor.
  • Banka bu krediye 48 aya kadar vade yapılabiliyor.
  • Dijital kredi faiz oranı aylık %1,44 ile %1,69 arasında değişiyor. Bu değişimin sebebi vade sayısıdır.
  • Kredi miktarı üzerinden %0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınır. Aylık faiz tutarının %5’i kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi alınır. Aylık faiz tutarının %15’i kadar da Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi alınmaktadır. Her iki vergi de bu oranlarda bütün taksitlere eklenmektedir.
  • Garanti Bankası Dijital Kredi için de müşterisine zorunlu olarak hayat sigortası yaptırır.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu için banka müşterilerinin yapması gereken şey; internet şifreleri ile Garanti internet bankacılığına ya da mobil uygulamalarına giriş yapmalarıdır. Giriş yaptıktan sonra anında kredi başvurusu yapabilirler. Müşterinin başvurusu onaylanırsa, kredi tutarı anında müşterinin hesabına yatırılacaktır.

Garanti Bankası müşterisi olmayanlar da anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Anında kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi almak isterseniz ”Anında Kredi Veren Bankalar” başlıklı yazımıza tıklayınız.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir