Anasayfa / Sms Kredi / Garanti 3390 Sms Kredi Başvurusu (Garanti Cepten Kredi)
garanti cepten kredi

Garanti 3390 Sms Kredi Başvurusu (Garanti Cepten Kredi)


Garanti Bankası şubesiz bankacılık yönünden en gelişmiş bankalardan biridir. Banka şubelerinden yapılan işlemlerin neredeyse tamamını Garanti şubesiz bankacılık ile yapabilirsiniz. Bu yazımızda Garanti şubesiz bankacılık kanallarından birisi olan sms bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunun nasıl yapıldığını anlatacağız. Garanti sms kredi ya da Garanti cepten kredi de denilen bu kredilerle ilgili merak edilen soruları cevapladık. Garanti sms kredi özellikleri nelerdir? Garanti cepten kredi faiz oranı kaçtır? Garanti cepten kredi başvurusu nasıl yapılır? Garanti Bankası sms ile anında kredi verir mi? Garanti Bankası kredi için hangi evrakları istiyor? Bu soruların cevaplarını öğrenmek isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti sms kredi özellikleri nelerdir?

Bu krediye cepten anında başvuru yapılabiliyor. Garanti Bankası sms kredi için 48 ay vade yapıyor. Garanti Bankası cepten kredi faiz oranı 1,16‘dan başlıyor. Garanti Bankası müşterisinin kullanmak istediği ihtiyaç kredisi miktarının %0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınıyor. Garanti Bankası sms kredi de BSMV ve KKDF’ye tabidir. Diğer yazılarımızda da açıkladığımız gibi BSMV’nin açılımı Banka Sigorta Muamele Vergisi; KKDF’nin açılımı ise Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu’dur. Bu iki vergi bütün ihtiyaç kredilerinden alınmaktadır. İhtiyaç kredilerinden alınacak Banka Sigorta Muamele Vergisi hesabı, kredinin aylık faiz miktarının %5’ kadardır. Yani krediye işletilen aylık faiz tutarı 100 TL ise bundan 5 TL BSMV alınır. Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisinin hesabı da aynı şekilde yapılır ancak KKDF oranı %15’tir. Garanti cepten kredi başvurusu yapıp da ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm müşterilerden hayat sigortası yaptırmaları istenmektedir. Hayat sigortası yaptırmak hem müşteriyi hem bankayı korur zira müşterinin başına kredi borcunu ödeyemeyeceği duruma düşürecek bir şey gelirse; kredi borcunu sigorta bankaya ödemektedir. Bu kapsamda hayat sigortası primi de müşteriden kredi vadesi boyunca her yıl alınacaktır. SMS ile kredi veren diğer bankaları merak ediyorsanız ” Sms Kredi Veren Bankalar 2018 ” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.


Garanti cepten kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti cepten kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 3390’a göndermeniz yeterlidir.

Garanti Bankası sms ile anında kredi verir mi?

Garanti Bankası sms ile anında kredi vermiyor. Garanti Bankası cepten kredi başvurusu ile sadece bankaya ön başvuru yapmış sayılırsınız. Yani banka size kredi verip vermeyeceğini bu ön başvuru sonucu belirler. Garanti Bankası cepten kredi ön başvurunuz kabul edilirse şubelere giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar hakkında bilgi almak isterseniz 2018 Anında Kredi Veren Bankalar adlı yazımıza göz atabilirsiniz.


Garanti Bankası kredi için hangi evrakları istiyor?

Garanti Bankası şubelerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kredi başvurunuzu tamamlamak için yanınızda bazı evraklar getirmeniz gerekir. Bireysel ihtiyaç kredisi için banka, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi istemektedir. İkametgah belgesi yerine adınıza kayıtlı olan bir fatura da kabul edilecektir.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir