Anasayfa / Krediler / Fibabanka’dan Ptt Müşterilerine Anında Kredi 2019

Fibabanka’dan Ptt Müşterilerine Anında Kredi 2019


2019 yılında da Fibabanka ve PTT anlaşması devam ediyor. Anlaşmaya göre Fibanbanka, PTT müşterilerine anında ihtiyaç kredisi veriyor. Bu yazımızda Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi ile ilgili bilgiler verdik. Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir? Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi faiz oranları nasıldır? Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Kimler Ptt’den anında kredi alabilir? Ptt ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler nelerdir? Soruların cevapları yazımızda…

Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Fibabanka ve Ptt’nin anlaşması ile Ptt’den anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Fibabanka – ptt ihtiyaç kredisi özelliklerini sıralayalım:


  • Fibabanka bütün Ptt müşterilerine en az 1000 TL ve en fazla 30.000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor.
  • Ptt’den anında ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar vade yapılıyor.
  • Fibabanka – Ptt anında ihtiyaç kredisi faiz oranları yapacağınız vadeye göre değişiyor.
  • 1 ay ile 36 ay arası vadelerde kredinize aylık %1,55, 37 ay’dan 48 aya kadar olan vadeler için ise aylık %1,65 oranında faiz uygulanıyor.
  • 2019 Ptt ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti alınmıyor.
  • 2019 Ptt ihtiyaç kredisi için hayat sigortası yapılması gerekiyor. Hayat sigortası primi kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık durumuna göre değişebilir. 45 yaşındaki bir erkek müşteri için hayat sigortası yıllık prim ücreti 75 TL civarındadır.

Kimler Ptt’den anında kredi alabilir?

Fibabanka – Ptt ihtiyaç kredisi almak için gereken şartları sıralayalım:

  • Ptt kredisinden 80 yaşına kadar olan tüm  Ptt müşterileri faydalanabilir.
  • Ancak alacağınızı kredinin vadesi ile yaşınızın toplamının 80’i geçmemesi gerekiyor. Yani 79 yaşında olan bir müşteri alacağı ihtiyaç kredisi için en fazla 12 ay vade yaptırabilir.

Ptt anında ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

İhtiyaç kredisi için bankaya gitmenize gereke kalmıyor. Tüm Ptt şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gerekli şartları sağlıyorsanız istenen belgeleri Ptt görevlisine verin. Görevli size bir form verecektir. O formu doldurduktan sonra Fibabanka’dan onay bekleyeceksiniz. Dakikalar içinde onayınız gelecektir. Bu işlemler sonunda kredinizi hemen alabilirsiniz.


Ptt ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler nelerdir?

Ptt müşterisi olan bir emekli iseniz ya da Ptt personeli iseniz yalnızca nüfus cüzdanınız ibraz ederek anında kredi alabilirsiniz. Diğer müşteriler kimlikleri ile birlikte gelir belgelerini de ibraz etmek zorundadırlar.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir