Anasayfa / Bankalar / Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?
anında fibabanka internet şifresi

Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?


Fibabanka da diğer bankalar gibi müşterilerine internet bankacılığı hizmeti veriyor. Bu yazımızda Fibabanka internet bankacılığı hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler verdik. Fibabanka internet bankacılığı nasıl kullanılır? Fibabanka internet şifresi nasıl alınır? Anında Fibabanka internet şifresi alma işlemi nasıl yapılır? Fibabanka internet şubesi ile hangi işlemler yapılabilir? Bu sorunların cevaplarını öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Fibabanka internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Fibabanka internet bankacılığı ile şubesiz olarak bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Fibabanka internet bankacılığı hizmetinden faydalanabilmek için bankanın müşterisi olmanız ilk şarttır. Fibabanka müşterisiyseniz internet şifresi alarak anında internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Fibabanka müşterisi olmak için şubelere müracaat edebilirsiniz. Mevduat hesabı açtırmak, kredi kartı almak gibi işlemlerle otomatik olarak Fibabanka müşterisi olursunuz. Fibabanka’nın mevduat hesabı kampanyası olan Fibabanka Kiraz hesap hakkında bilgi almak istiyorsanız ”Hoş Geldin Faizli Fibabanka Kiraz Hesap” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Fibabanka müşterisiyseniz internet şifresi alarak Fibabanka internet şubesi hizmetine anında giriş yapabilirsiniz. Peki, Fibabanka internet şifresi nasıl alınır?


Fibabanka internet şifresi nasıl alınır?

Fibabanka internet şifresi almak için Fibabanka web sitesini, Fibabanka müşteri hizmetlerini ve Fibabanka şubelerini kullanabilirsiniz. 

Anında Fibabanka internet şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

İnternetten anında Fibabanka internet şifresi alma

İnternetten anında Fibabanka internet şifresi alabilirsiniz. Anında Fibabanka internet şifresi almak için bu bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Yeni Bireysel Kullanıcı Talebi‘ne tıklayın açılan ekranda ilgili bölümlere Fibabanka kartınızdaki müşteri numaranızı, T.C. kimlik numaranızı cep telefonu numaranızı girerek internet şifrenizi alabilirsiniz. Fibabanka müşteri numaranızı bilmiyorsanız 444 88 88 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Fibabanka’nın kurumsal müşterisiyseniz Yeni Kurumsal Kullanıcı Talebi‘ne tıklayıp aynı şekilde Fibabanka internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.


Fibabanka müşteri hizmetlerinden internet şifresi alma

Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numarasını arayıp internet şifrenizi anında alabilirsiniz. Diğer bankaların müşteri hizmetleri numaralarını ”Tüm Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları” adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Fibabanka şubelerinden internet şubesi şifresi alma

Şubelere nüfus cüzdanınızı ibraz ederek de internet şifresi alabilirsiniz.

Fibabanka internet şubesi ile hangi işlemler yapılabilir?

Fibabanka internet şubesi ile yapılabilen işlemler şöyle:

 • Hesap bilgilerini görüntüleme,
 • Vadeli-vadesiz mevduat hesabı açma-kapama,
 • EFT,havale, swift vs. para transferi işlemleri yapma,
 • Ödeme talimatı verme,
 • Fatura ödeme, telefonlara TL yükleme, SGK ödemeleri yapma, vergi ödemeleri yapma,
 • Altın, döviz, fon alıp satma,
 • Bono-tahvil alıp satma,
 • Borsa takibi  (Kur, hisse senedi vs)
 • Bireysel-kurumsal kredi başvurusu-ödemesi yapma,
 • Kredi kartı borcu ödeme,
 • Nakit avans isteme,
 • Ekstre görüntüleme.

Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir