Anasayfa / Sms Kredi / Fibabanka 3422 Sms Kredi ile Anında Kredi Başvurusu
Fibabanka sms kredi

Fibabanka 3422 Sms Kredi ile Anında Kredi Başvurusu


Fibabanka kredi başvurusu yapmak isteyenlere bir kolaylık sunuyor. Cepten Kredi sloganıyla tüketicilere şubesiz kredi başvurusu yaptıran banka bu sayede müşterilerine kolayca kredi kullandırıyor. Bu yazımızda Fibabanka Cepten Kredi kampanyası hakkında sizlere bilgi verdik. Fibabanka sms kredi adıyla da anılan Cepten Kredi kampanyası hakkındaki aşağıdaki soruların cevaplarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Fibabanka cepten kredi kampanyasının özellikleri nelerdir? Fibabanka sms kredi faiz oranları kaçtır? Fibabanka 3422 sms kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır? Fibabanka sms ile anında kredi verir mi? Fibabanka şubelerinden ihtiyaç kredisi için hangi belgeleri ister? Fibabanka sms kredi başvurusu ücretli midir?


Sms ile kredi veren diğer bankalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Sms Kredi Veren Bankalar 2019 başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Fibabanka cepten kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Fibabanka cepten kredi kampanyası ile tüketicilere anında kredi başvurusu yaptırıyor. Fibabanka sms kredi başvurusu için T.C kimlik numaranızı yazıp 3422’ye göndermeniz yeterlidir. Fibabanka sms kredi de denilen bu ihtiyaç kredisinin özellikleri ise şöyle:


  • Fibabanka sms kredi kapsamında en fazla 20.000 TL için başvuru almaktadır. Sms kredi kapsamında başvurabileceğiniz en düşük kredi tutarı ise 1000 TL’dir.
  • Fibabanka 3422 sms kredi için 48 aya kadar vade yapılıyor. Fibabanka cepten kredi faiz oranları kredinin vadesine göre değişiyor:
  • 3 ile 36 ay aralığındaki Fibabanka sms kredi vadeleri için aylık faiz oranı %1,45 iken 37 ile 48 ay aralığındaki Fibabanka sms kredi vadeleri için aylık faiz oranı %1.33’tür.
  • Müşterinin kullanmak istediği Fibabanka 3422 sms kredi tutarının %0,5 oranında kredi tahsis ücreti kesilmektedir. Banka Sigorta Muamele Vergisi ve Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu adıyla da bu krediden vergi alınacaktır. Alınacak BSMV miktarı, kredinin aylık faiz tutarının %5’idir. Alınacak KKDF miktarı ise kredinin aylık tutarının %15’idir.
  • Fibabanka tüm kredileri için müşterisine hayat sigortası yaptırır. Hayat sigortası yıllık primi müşterinin profiline, kullandığı kredi türü ve miktarına göre değişmektedir.

Fibabanka sms ile anında kredi verir mi?

Fibabanka anında sms kredi vermemektedir. Fibabanka 3422 sms kredi servisi ile sadece anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız sms kredi başvurusu olumlu sonuçlanırsa Fibabanka müşteri temsilcisi tarafından aranarak bilgilendirilirsiniz. Müşteri bilgileriniz teyit edilir ve evrak imzası için Fibabanka şubelerine çağrılırsınız. Şubelere gidip gerekli imzaları atarak Fibabanka ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar hakkında bilgi edinmek için ”Anında Kredi Veren Bankalar 2019” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Fibabanka şubelerinden ihtiyaç kredisi için hangi belgeleri ister?

Fibabanka 3422 sms kredi başvurusu sonucunda gerekli evraklarla yakınınızda bulunan bir şubeye çağrılırsınız. İhtiyaç kredisi kullanabilmek için şubeye giderken yanınızda bazı belgeleri de götürmeniz gerekmektedir. Fibabanka şubelerinden ihtiyaç kredisi için istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı,
  • Gelir belgesi,
  • İkametgah belgesi ya da en az 3 aylık herhangi bir fatura.

Fibabanka sms kredi başvurusu ücretli midir?

Fibabanka sms kredi başvurusu yapmak için 3442’ye gsm operatörünüz aracılığı ile bir kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Fibabanka sms kredi başvurusu için gönderdiğiniz bu kısa mesaj için operatörünüz tarafından bir kısa mesaj ücreti alınmaktadır.

Fibabanka sms bankacılığı ile kredi başvurusu haricinde işlem yapılamıyor. Fibabanka sms bankacılığı yerine internet bankacılığı üzerinden hizmet veriyor. Fibabanka internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden birçok işlem yapmak mümkün oluyor. İnternet bankacılığı üzerinden verilen bütün hizmetlerden faydalanabilmeniz için Fibabanka müşterisi olmanız gerekiyor. Banka müşterileri internet şubesine giriş yaparak hizmet almaya başlayabilirler. Fibabanka müşterisisiniz ancak internet şifreniz yoksa kolayaca internet şifresi alabilirsiniz. Fibabanka internet bankacılığı hakkında birçok bilgi içeren ” Fibabanka İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır? ” başlıklı yazımıza tıklayarak anında internet şifresi alabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir