Anasayfa / Genel / En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019
En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018
En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019


Bu yazımızda en yüksek faizi veren bankalar hakkında bazı bilgiler verdik. Yazımızın içeriğinde 2019 yılına ait güncel mevduat faiz oranları, en yüksek mevduat faiz oranları ve en iyi faiz veren banka bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Yüksek Mevduat Faiz Oranları 2019

Bu başlık altında bankaların vadeli hesap faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Verdiğimiz bağlantılara tıklayarak bankaların TL, Dolar, Euro ve diğer yabancı paralara verdikleri mevduat faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.


ING Bank E Turuncu Hesap Mevduat Faiz Oranları

Ing Bank E Turuncu vadeli mevduat hesabı kampanyası ile müşterilerine şubesiz olarak hesap açabiliyor. Bu mevduat hesabını yeni açan müşteriler hoş geldin faizi kapsamında özel oranlardan faydalanabiliyor. Ing bu kampanya ile %14’e varan mevduat faizi veriyor. Bu rakam bankalar arasındaki en yüksek mevduat faizi tutarlarından biri olarak dikkat çekiyor. ING Bank mevduat faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Ing Bank Mevduat Faiz Oranları 2019 başlıklı yazımıza tıklayınız.

Aktifbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Nkolay.com.tr adlı site aracılığı ile Aktifbank %14,57’ye varan rakamlarla en yüksek mevduat faizi veren banka konumunda. N Kolay bono adlı kampanya ile tüketiciye, dilediği zaman vadeli hesabı bozabilme gibi, avantajlar da sunuyor. 2019 yılı itibariyle en iyi faiz veren banka uygulaması konumuna gelen Nkolay, şubesiz bankacılık hizmeti verdiği için de hem zamandan hem de masraflardan kazandırmış oluyor. Nkolay vadeli hesap rakamları ve ayrıntılarına erişmek isterseniz Aktifbank Mevduat Hesabı 2019 (N Kolay Bono) başlıklı yazımıza tıklayınız.


Fibabanka Kiraz Hesap Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Fibabanka, Kiraz Hesap kampanyası ile en yüksek faiz veren bankalar arasına girdi. Fibabanka mevduat faizleri yeni müşteriler için %14’e kadar çıkabiliyor. Bu oran en yüksek mevduat faizi oranları arasında bulunuyor. Fibabanka vadeli hesap faizleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz Hoş Geldin Faizli Fibabanka Kiraz Hesap (Güncel 2019) başlıklı yazımıza tıklayınız.

Denizbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Denizbank vadeli hesap faizleri %14,25’e kadar yükselebiliyor. Hesabın faizi belirlenirken kullanılan faiz, yatırılan mevduat tutarı ve türü, hesabın açılma kanalı gibi kriterler etkili oluyor. Denizbank verdiği rakamlarla en yüksek mevduat faizi veren bankalar listesinde ilk beşte yerini alıyor. Denizbank vadeli hesap faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz Denizbank Mevduat Faiz Oranları 2019 başlıklı yazımıza tıklayınız.

Cepteteb Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

En çok kullanılan şubesiz bankacılık uygulamalarından birisi olan Cepteteb, mevduat faizleri konusunda da çeşitli avantajlar sunuyor. En yüksek mevduat faizi veren banka uygulamalarından biri olan Cepteteb’in faiz oranları %14’e kadar çıkabiliyor. Bu oran uygulamayı, en iyi faiz veren banka uygulamaları arasına sokuyor. Cepteteb vadeli hesap faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Cepteteb Mevduat Faiz Oranları 2019 başlıklı yazımıza tıklayınız.


Kaçırma!

Unutulan Banka Hesabı Sorgulama 2019 listeler

Bankada Unutulan Paralar 2019 – Sorgulama ve Geri Alma

Kişilere ve kurumlara ait banka hesaplarında belli bir süre hareket olmayınca bu hesaplar Türkiye Bankalar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir