Anasayfa / Krediler / Denizbank Taşıt Kredisi 2019
denizbank anında taşıt kredisi
Denizbank Taşıt Kredisi

Denizbank Taşıt Kredisi 2019


Denizbank, kredi kullanarak taşıt sahibi olmak isteyenlere finansman sağlıyor. Banka, 0 km ve 2. el araçlar için kredi verebiliyor. Bu yazımızda Denizbank taşıt kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Denizbank taşıt kredisi özellikleri nelerdir? Denizbank taşıt kredisi faiz oranı kaçtır? Denizbank anında taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılmaktadır? Denizbank taşıt kredisi başvurusu için şubeden istenen belgeler nelerdir?

2019 Denizbank taşıt kredisi özellikleri nelerdir?

Kredi ile taşıt satın almak isteyenler için seçeneklerden biri de Denizbank… Denizbank 2. el ve 0 km binek araçlara ya da hafif ticari araçlara kredi verebiliyor. Bu kredilere en fazla 48 aya kadar vade yapılıyor. Denizbank taşıt kredisi faiz oranı aylık %1,38’den başlıyor. Denizbank kredisiyle alacağınız aracın değeri 50.000 TL ise banka size bu değerin %70’ine kadar yani 35.000 TL taşıt kredisi veriyor. Aracın fatura değeri 50.000 TL’den fazla ise banka fazla olan kısmın %50’si kadar kredi veriyor. Yani krediyle satın almak istediğiniz aracın değeri 100.000 TL ise Denizbank’ın size verebileceği kredi üst limiti 60.000 TL kadar olacaktır. Bu hesap o km araçların proforma fatura değerine bakılarak; 2. el araçların ise kasko değerine bakılarak yapılır.


Denizbank, müşterilerine vereceği bütün kredilerden tahsis ücreti almaktadır. Bankadan alacağınız kredi miktarının %0,5’i kadar sizden kredi tahsis ücreti alınacaktır. BSMV ve KKDF vergileri de bu krediden alınır. BSMV aylık faiz tutarının %5’i; KKDF ise aylık faiz tutarının %15’i oranında bütün taşıt kredisi taksitlerinize eklenecektir. Kasko ve hayat sigortası yaptırmak bu krediyi kullanmak için zorunludur. Kaskonuzu veya hayat sigortanızı Denizbank üzerinden yaptırırsanız %0,02 oranındaki taşıt kredisi faiz indiriminden faydalanabilirsiniz.

2019 yılında kullanacağınız 25.000 TL tutarındaki Denizbank Taşıt Kredisi için örnek maliyet tablosu:


2019 Denizbank Taşıt Kredisi Örnek Maliyet Tablosu
Kullanılan Kredisi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı) Toplam
Ücret
Aylık  Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
25.000 TL 0-48 Ay %1.56 %0,5 131,25 TL %2,1087 %25,3045

Denizbank anında taşıt kredisi başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Denizbank anında taşıt kredisi başvurusu için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Denizbank anında taşıt kredisi başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Anında başvuru yaptıktan sonra bir gün içinde Denizbank’tan kredi kullanıp kullanamayacağınız size haber verilecektir.

Denizbank’a sms ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isterseniz ” Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu ” başlıklı yazımıza tıklayın.

Denizbank taşıt kredisi başvurusu için şubeden istenen belgeler nelerdir?

Denizbank taşıt kredisi başvurusu için nüfus cüzdanı, gelir belgesi (varsa ek gelir belgesi), alacağınız taşıt 0 km ise taşıta ait proforma fatura; alacağınız taşıt 2. el ise taşıta ait kasko değeri ve ruhsat istenir.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Konut Kredisinde Yeni Fırsat: Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

İçindekiler1 KONUT KREDİSİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN YENİ BİR FIRSAT :  ENFLASYONA ENDEKSLİ KONUT KREDİSİ1.1 Enflasyona …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir