Anasayfa / Krediler / Denizbank Media Markt Kredisi
deniz media markt kredi

Denizbank Media Markt Kredisi


Bu yazıda Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır sorusuna yanıt vereceğiz. Türkiye’de kredi kartı ile bilişim ürünleri  almak yasak olduğu için tüketiciler zor durumda kalmışlardı. Özellikle telefon ve bilgisayar satın alma konusunda kredi kartı taksitlendirme yapan kişiler peşin para ödeyerek ürün almak zorunda kaldığı için; teknoloji mağazalarının ürün satışları düşmüş oldu. Fakat bazı firmalar bu duruma çareler aramaya başladılar. Bankalarla anlaşmalar yaparak, insanların teknoloji ürünlerine ve özellikle cep telefonu alımlarına kolaylık sağlamak adına önemli adımlar atılmıştır.

Avrupa’da çok büyük bir pazara sahip olan Media Markt, müşterilerin rahatlıkla cep telefonu alabilmeleri için birçok seçenek sunmaktadır. Media Markt Denizbank işbirliği bunun en güzel örneğidir. Böylece müşterilerin hiç sorun yaşamadan cep telefonu alabilmeleri sağlanmış olmaktadır. Siz de bu kolaylıklardan faydalanabilmek için hemen bir Media Markt mağazasına gidebilirsiniz.


Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır yanıtı için öncelikle Denizbank’tan kredi alabilmek için ne yapabiliriz sorusunu cevaplamak gerekir. Burada ilk yapmanız gereken iş, Media Markt Denizbank aracılığı ile verilebilen krediye onay almaktır. Bunun için ise iki seçeneğiniz var. Bu işlemlerden birincisi, Media Markt’ın internet sitesinden giriş yaparak Denizbank kredi sayfasına giriş yapmak olacaktır. Cep telefonu ve TC numarasını girerek kısa zamanda onay alabilirsiniz. İkinci işlem ise, cep telefonunuzdan KREDİM boşluk TC yazarak 3280’e sms atabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra, Media Markt teknoloji mağazasına giderek taksitli ya da nakit olarak cep telefonunuzu alabilirsiniz. Daha sonra ise Media Markt’tan verilen evraklar ile Denizbank şubesine gidip sıra bile beklemeden kredinizi alabilirsiniz. Bu kredi taksitler şeklinde Denizbank bankasına geri ödenir. Böyle bir kolaylığın sağlanması hem tüketiciler hem de mağazalar açısından oldukça önemli bir gelişmedir. Böylelikle istediğiniz telefonu rahatlıkla almanız mümkün olmaktadır.

Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır yazımızda yukarıda da bahsettiğimiz gibi taksitli cep telefonu alımlarında getirilen yasaklar insanları çok mağdur etmiştir. Bu yüzden insanlar sadece cep telefonu almak için ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda kalmaktadır. Bu da her zaman mümkün olmadığı için insanlar cep telefonu alamamakta ve mağazalar da yeteri kadar satış yapamamaktadır. Bu durumdan her iki taraf da zararlı çıkmaktadır. Fakat Media Markt Denizbank işbirliğinin yapılması müşteriler ve mağaza açısından çok faydalı olmuştur. Kredi kullanarak cep telefonu sahibi olmak isteyen müşterilerini Denizbank’a yönlendiren Media Markt mağazası, büyük ilgi görmüştür. KREDİM yazıp boşluk bırakarak TC’nizi yazarak 3280’e atacağınız bir sms ile kolay bir şekilde kredi alabilir ve 36 aya kadar olan vadelerle cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Cep telefonunuzu kredi kartı ile aldıysanız Denizbank, telefonun tutarı olan kısmını kredi kartına geri aktarıyor. Geri kalanını ise nakit olarak ödüyor.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir