Cuma , Ocak 19 2018
Anasayfa / Krediler / Denizbank Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018

Denizbank Ev İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018
Denizbank yüksek miktarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketicilere ”Bireysel Finansman Kredisi” adlı kampanyası aracılığıyla konut ipotekli kredi veriyor. Bu yazımızda Denizbank Bireysel Finansman Kredisi kampanyasını inceledik. Yazımızda Denizbank ipotekli kredi kampanyasının maliyet ve faiz bilgilerini bulabilirsiniz. İpotekli kredi veren diğer bankalar hakkında bilgi almak için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı yazımıza mutlaka tıklayınız.

Denizbank İpotekli Kredi Kampanyası 2018

Denizbank konut ipotekli olmak şartıyla müşterilerine finansman sağlıyor. Acil olarak yüksek miktarda krediye ihtiyacınız olursa, size ya da herhangi bir yakınınıza ait olan bir taşınmazı (konut) Denizbank’a teminat olarak göstererek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. İpotek olarak kabul edilen konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar Denizbank’tan kredi kullanabilirsiniz. İpotekli kredi vade üst limiti ise 48 ay (4 yıl)’dır. Fazi oranları ise %1,44’den başlamaktadır. Denizbank ipotekli kredi için alınan masraflar ise şunlardır:

  • Denizbank ipotekli kredi kapsamındaki krediler için müşterilerden, kullanılan kredi tutarının, %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti tahsis edilmektedir. Bu ücrete dosya masrafı da denilmektedir.
  • BSMV ve KKDF vergileri konut kredileri haricinde bütün krediler için müşterilerden kesilir. Bu vergiler kredinin aylık faiz tutarı üzerinden hesaplanarak, kredi vadesi boyunca, bütün taksitlere eklenir. BSMV aylık faiz tutarının %5’i; KKDF ise %15 oranında hesaplanarak taksitlere eklenecektir.
  • Denizbank ipotek altına alacağı ev için ekspertiz yapacaktır. Bu ekspertiz işleminin ücreti müşteriden tahsil edilecektir. Denizbank’ın ekspertiz işlemi için müşteriden aldığı ücret 700 TL’den başlamaktadır.
  • Konut sigortası ve hayat sigortası da bu kredinin masrafları arasındadır. Konut sigortası primi, ipotekli konutun değerine göre değişecektir. Hayat sigortası primi de müşterinin yaş, cinsiyet, kredi notu gibi özelliklerine göre değişebilir.

Denizbank İpoteki Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ipotekli kredi başvurusu belgesiz ve şubesiz olarak yapılamıyor. Banka şubeleri üzerinden Bireyse Finansman Kredisi kampanyasına başvurabilirsiniz. Gerekli belgeleri yanınızda getirirseniz kredi kullanım süreciniz çabuk tamamlanacaktır. Denizbank ipotekli kredi için istenen belgeler şunlardır:

Denizbank İpotekli İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Belgeler

  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi

Denizbank ipotekli ihtiyaç kredisi hakkındaki sorularınızı yorum yazarak bize ya da 444 0 800 numaralı Denizbank Çağrı Merkezine sorabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Denizbank Konut Kredisi Başvurusu 2018 başlıklı makalemizde denizbank ev kredisi ve denizbank konut kredisi faiz oranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

Ziraat Bankası Askeri Personele Kredi

Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası, OYAK mensubu kişilere özel ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu yazımızda Ziraat OYAK Kredisi kampanyası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir