Anasayfa / Krediler / Denizbank Esnaf Kredisi SMS Başvurusu (80.000 TL’ye kadar)

Denizbank Esnaf Kredisi SMS Başvurusu (80.000 TL’ye kadar)
Denizbank, müşteri profiline göre değişen kredi kampanyaları düzenliyor. Bu kredilerden birisi de ”Esnafımıza En Hızlı Kredi” kampanyası…

Bu yazımızda, sadece esnaflara verilen ve başvurusu internetten veya sms ile yapılabilen bir kredi olan Denizbank Esnaf Kredisi kampanyasını inceledik. Ayrıntılar için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Denizbank KOBİ Kredisi Özellikleri

Denizbank, KOBİ kredisi kapsamında 80.000 TL’ye kadar sms ile kredi verebiliyor. Krediye 48 ay üst limite kadar vade yapılıyor. Denizbank esnaf kredisi başvurusu şubesiz olarak birçok kanaldan yapılabiliyor. Kobi kredisine şubesiz olarak başvuru yapılabilen yöntemler şöyle:

Denizbank esnaf kredisi sms başvurusu

Denizbank sms bankacılığı servisi olan 3280‘e bir kısa mesajla cepten esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Cepten kobi kredisi başvurusu yapmak için ESNAF boşluk TCKN yazıp  3280‘e gönderebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurunuz 5 dakika içinde banka tarafından yanıtlanacaktır. Banka sonucu sms ile cebinize göndermektedir.

Denizbank kobi kredisine internetten anında başvuru

Kobi kredisine Denizbank’ın web sitesi üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Denizbank web sitesine ait esnaf kredisi online başvuru sayfası üzerinden yapacağınız başvuruları kısa sürede sonuçlanacaktır. Denizbank anında kobi kredisi başvurusu için tıklayınız.

Denizbank müşterileri için internet şubesinden anında esnaf kredisi başvurusu

Denizbank müşterileri, şifreleriyle Denizbank internet bankacılığına giriş yaparak anında esnaf kredisi başvurusu yapabilirler. İnternet şifresi olmayan Denizbank müşterileri ”Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma” başlıklı yazımıza tıklayıp nasıl şifre oluşturacaklarını öğrenebilirler.

Denizbank ATM’lerinden esnaf kredisi başvurusu

ATM’lerden de esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank’a ait bir kartla ya da kartsız işlem seçeneğiyle kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Kobi Kredisi anında hesaba yatıyor mu?

Yukarıdaki yöntemler sadece ön başvuru niteliğindedir. Yani şubesi olarak yapacağınız esnaf kredisi başvurularıyla, Denizbank’tan esnaf kredisi kullanabilme durumunuzu öğrenmiş olursunuz. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, esnaf kredisi başvurusu için gerekli olan belgelerle birlikte şubelere gidip kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank kobi kredisi başvurusu için gereken belgeler şöyle:

Denizbank esnaf kredisi başvurusu için gereken belgeler

  • Kimlik aslı ve fotokopisi
  • İmza Beyannamesi
  • Varsa Oda Kayıt Belgesi
  • Son iki yıla ait Vergi Levhası,
  • Son iki yıla ait hesap defteri (Bunun yerine bilanço ve gelir tablosu da kabul edilir)
  • Varsa mal varlığı dökümü (Tapu, ruhsat vs)

Bir önceki yazımız olan Anında Kredi Veren Bankalar 2018 (Şubesiz ve Kolay Kredi) başlıklı makalemizde Akbank anında ihtiyaç kredisi, anında ihtiyaç kredisi başvurusu ve anında kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

finansbank-ipotekli-ihtiyac-kredisi

Finansbank Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018

Yüksek tutardaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla bankalardan ipotekli kredi kullanabilirsiniz. Mal sahibi olup da sigortalı olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir