Anasayfa / Krediler / Denizbank Anında İhtiyaç Kredisi 2018

Denizbank Anında İhtiyaç Kredisi 2018
Neredeyse herkesin nakit paraya ihtiyacı oluyor. İnsanlar acil olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sık sık bankalara başvuruyorlar. Bunun farkında olan bankalar çeşitli kredi kampanyaları düzenleyerek müşterilerini arttırmaya çalışıyorlar. Neredeyse tüm bankalar ihtiyaç kredisi veriyor. Seçenek çok olunca da müşteriler çeşitli şartları göz önüne alarak seçim yapıyorlar. Bu şartları vade sayısı, faiz oranı, maksimum kredi miktarı ve kredi başvurusu kolaylığı şeklinde sıralayabiliriz.

Müşterilerine anında ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir olan Denizbank, prosedürleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Böylece müşterilerine anında kredi sağlayabiliyor. Bu yazımızda Denizbank’ın anında kredi kampanyasıyla ilgili size detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Denizbank anında ihtiyaç kredisi ve özellikleri, vade – faiz oranları, Denizbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu, şubeden ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler gibi konularda sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Denizbank anında ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Denizbank’ın ihtiyaç kredisine bir göz atalım…

Denizbank’ın müşterisi değilseniz ve ilk defa Denizbank ihtiyaç kredisi çekecekseniz, banka size ‘‘Hoş geldin Kredisi’’ adı altında bir faiz indirimi sunuyor. Aylık %1,39’dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

  • 3000 TL’ye kadar olan ve vadesi 12 aya kadar olan ihtiyaç kredilerinde faiz oranı %1,39 olarak belirtilmiş.
  • 3000 TL’ye kadar olan ve vadesi 36 aya kadar olan ihtiyaç kredilerinde faiz oranı %1,44 olarak belirtilmiş.
  • 3000 TL’den fazla olan ve vadesi 48 aya kadar olan ihtiyaç kredilerinde ise faiz oranı %1,54 olarak hesaplanıyor.

Yukarıdaki faiz oranları 2018 yılına ait Denizbank Hoş geldin kredisi kampanyasına aittir ve günceldir.

Denizbank ihtiyaç kredisine en fazla 48 aya kadar vade yapabiliyor. Ayrıca 55.000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bankanın kefil istemediğini de belirtelim.

Denizbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu için bağlantıya tıklayın. T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranız ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için bankanın müşterisi olmanız gerekmiyor.

Zaten Denizbank müşterisiyseniz ve Denizbank internet bankacılığı şifreniz mevcut ise bu şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Ayrıca sizde mevcut olan Denizbank’a ait hesap veya kredi kartı üzerindeki kart numarasıyla da müşteri girişi yapabilirsiniz.

Denizbank müşterilerinin başvurusu olumlu sonuçlandığında aldıkları ihtiyaç kredileri anında hesaplarına aktarılabiliyor. Yani Denizbank anında ihtiyaç kredisi, Denizbank müşterilerinin hesaplarına hemen işlenebiliyor.

Şubeden Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeler

Şube üzerinden tüketici kredisi başvuru işlemlerini yapmak istiyorsanız istenen belgeler aşağıdaki gibidir.

  • Kimlik aslı ve fotokopisi,
  • Ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu ya da çalıştığınız şirketin imza sirküleriyle birlikte maaş yazısı; serbest meslek ile geçiniyorsanız 3 yıllık vergi levhası,
  • İkametgah veya son aya ait bir fatura(telefon, elektrik, doğal gaz, su)
  • Eğer faiz geliri bildirmek isterseniz yatırım hesabı dokümanı istenmektedir.

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Girişimcilik Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde girişimcilik belgesi, Girişimcilik sertifikası ve hibe hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

finansbank-ipotekli-ihtiyac-kredisi

Finansbank Konut İpotekli İhtiyaç Kredisi 2018

Yüksek tutardaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla bankalardan ipotekli kredi kullanabilirsiniz. Mal sahibi olup da sigortalı olarak …

bir yorum

  1. Pingback: Anında Kredi Veren Bankalar | Anında Kredi Veren Bankalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir