Anasayfa / Sms Kredi / Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu
Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 Sms Kredi Başvurusu


Kredi başvurusu yapmak için Denizbank şubelerine gitmek istemiyorsanız, Denizbank sms kredi hizmetini kullanabilirsiniz. Bu yazımızda Denizbank 3280 sms kredi hakkındaki bazı soruları cevapladık. Denizbank sms kredi özellikleri nelerdir? Denizbank anında kredi verir mi? Denizbank sms kredi faiz oranları ne kadar? Denizbank sms ile ne kadar ihtiyaç kredisi verir? Denizbank sms kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Sms ile kredi veren diğer bankaları görmek isterseniz Sms Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı yazımıza tıklayınız.


Denizbank sms kredi özellikleri nelerdir?

Denizbank sms kredi ile banka şubelerine gitmenize gerek kalmıyor. Bir sms ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank’a yaptığınız kredi başvuruları kısa sürede sonuçlanır. Olumlu sonuçlanan başvurularınızı tamamlamak için şubelere gidebilirsiniz. Denizbank müşterisi ve Denizbank internet şubesi kullanıcıysanız, olumlu sonuçlanan kredinizi şubeye gitmeden hemen kullanabilirsiniz. Denizbank 3280 sms kredi hakkındaki diğer bilgiler şöyle:

  • Denizbank 3280 sms kredi için en fazla 48 ay vade yapılmaktadır. Denizbank sms ihtiyaç kredisi kapsamında olduğundan vade üst limiti 48 ayı geçememektedir.
  • Denizbank sms kredi faiz oranları aylık %1,74′ten başlamaktadır.
  • Denizbank anında kredi kapsamında olan sms kredi için en fazla 55000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir.
  • Kullandığınız kredinin %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır.
  • Uygulanan faizin aylık tutarının %5’i kadar BSMV(Banka Sigorta Muamele Vergisi) %15’i kadar KKDF( Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu) vergisi alınmaktadır.
  • Denizbank 3280 sms kredi kullananlara hayat sigortası yaptırılmaktadır. Hayat sigortası prim ücreti yıllık olarak tüketiciden alınmakla birlikte, yıllık prim miktarı kredi tutarına ve müşteri profiline göre değişir.

Denizbank anında kredi verir mi?

Denizbank anında kredi verir mi?


Denizbank sms ile anında kredi vermektedir. Ancak Denizbank’tan anında kredi kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız ve Denizbank internet şubesini aktif olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu özellikleri taşıyan müşterilerin hesabına, sms kredi başvurusu onaylanınca, kredi tutarı hemen yatmaktadır. Böylece müşteri Denizbank’tan anında kredi kullanabilmektedir. Bankanın müşterisi olmadan yapılan sms kredi başvuruları olumlu sonuçlansa da, kredi tutarı müşterinin başka bir bankaya ait olan hesabına yatırılmaz. Bu müşteri Denizbank’tan kredisini alabilmek için banka şubelerine müracaat etmelidir.

Denizbank sms ile ne kadar ihtiyaç kredisi verir?

Denizbank’ın sms ile kredi anında kredi verdiğini anlattık. Peki, Denizbank sms ile ne kadar ihtiyaç kredisi verir?

Denizbank sms ile 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Daha yüksek tutarlarda krediye ihtiyacınız varsa Denizbank şubelerine başvurmanız gerekiyor.

Denizbank sms kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Denizbank sms kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazın ardından 3280‘e gönderin. Beş dakika içinde Denizbank’tan sms gelecektir. Bu smste kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğu belirtilecektir.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Ziraat Bankası sms kredi başvurusu

Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu

İçindekiler1 Ziraat Bankası Sms Kredi Başvurusu2 Ziraat Bankası’na 4747 SMS kredi başvurusunu nasıl yaparım?2.1 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir