Anasayfa / Krediler / Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi
Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi
Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi

Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi


İnsanlar her an paraya ihtiyaç duyabiliyorlar. Her zaman hızlı bir şekilde toplu para bulmak zor… Bu sebeple insanlar genelde bankalara kredi başvurusu yapmayı tercih ediyor.

Günümüzde her banka müşterilerine çeşitli türde krediler sağlayabiliyor. Bu kredilerden en çok talep görenlerinden biri de ihtiyaç kredisi… Anında ihtiyaç kredisi veren bankalar diğerlerine göre bir adım öndeler. Çünkü insanlar prosedürlere takılmadan çabucak kredilerini almak istiyor.


Anında kredi veren bankalardan biri de Teb… Teb son zamanlarda yaptığı kampanyalarla ve müşterilerine sağladığı kredi kolaylıklarıyla dikkat çekiyor. Yazımızda Cepteteb anında ihtiyaç kredisi hakkında bilgi sizlere bilgi vereceğiz. ‘‘Teb ihtiyaç kredisi çekme şartları, cepte TEB anında ihtiyaç kredisi ve özellikleri, Cepteteb vade ve faiz oranları, Cepteteb anında ihtiyaç kredisi başvurusu, Teb şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler’’ gibi konularla ilgili detaylı bilgi için yazımıza göz atın.

Teb İhtiyaç Kredisi Çekme Şartları

18 yaşını doldurmuşsanız ve kredi notunuz olumluysa kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca aylık sabit bir gelir beyan etmeniz gerekiyor.


Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi ve Özellikleri

Eğer TEB müşterisiyseniz, Cepteteb ile Şubeye uğramadan anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandıktan sonra bile şubeye uğramadan paranızı hesabınıza işletebilirsiniz. Sadece internet üzerinden Cepteteb anında kredi alabilirsiniz.

Şunu bir daha belirtelim ki anında ihtiyaç kredisi almak için Teb veya Cepteteb müşterisi olmanız gerekiyor. Ama TEB müşterisi olmasanız bile web sitesi üzerinden Cepteteb ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa size banka tarafından dönüş yapılır ve sizden müsait olduğunuz bir zaman için randevu talep edilir. Randevu zamanını ve yerini siz belirleyebilirsiniz. Teb, istediğiniz zamanda ve istediğiniz yere personelini gönderir ve sizinle görüşme yapar.

Cepteteb anında ihtiyaç kredisi özelliklerini şu şekilde sıralayalım:

  • Cepteteb ihtiyaç kredisi kapsamında çekebileceğiniz kredi üst limiti 30.000 TL olarak belirlenmiştir. 1000 TL den daha az ihtiyaç kredisi çekemezsiniz.
  • Cepteteb anında ihtiyaç kredisi vade sayıları 3 ay ile 48 ay arasında oluyor.
  • Cepteteb anında ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı ise %1.49 ile %1,59 arasında değişmektedir.
  • Cepteteb ihtiyaç kredisi için sizden kefil ya da teminat istenmiyor

Cepteteb Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Eğer hali hazırda TEB müşterisi iseniz Teb internet şifresi almalısınız. Teb internet şifresini kredi kartı veya banka kartı bilgileriyle hemen edinebilirsiniz. https://www.teb.com.tr/internet-subesi-sifresi/#step=1 adresindeki talimatları uygulayarak hemen Cepteteb internet şubesi şifresi edinebilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra https://esube.teb.com.tr/cepteteb/Parola.do adresine internet şifrenizle giriş yapıp, Cepteteb anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Teb müşterisi değilseniz Cepteteb anında ihtiyaç kredisi başvurusu için hemen bu adrese tıklayın https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=google&Banner=Ihtiyac_Kredisi&KuponNo=Kredi_Brand_Search_TEB#Step1

Teb Şubesinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

  • Kimlik ya da ehliyet aslı ve fotokopisi,
  • Gelir belgesi:

-Maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu,

-Serbest meslek ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir