Anasayfa / Krediler / Burgan Bank Anında Hesaba Yatan Kredi (Dijital Kredi)
hızlı kredi

Burgan Bank Anında Hesaba Yatan Kredi (Dijital Kredi)


Burgan Bank müşterileri, dakikalar içinde şubesiz olarak kredi kullanabiliyorlar. Banka müşterilerine ”Dijital Kredi” kampanyası aracılığıyla anında kredi veriyor. Bu yazımızda Burgan Bank Dijital Kredi hakkında bazı bilgiler verdik.

Burgan Bank dijital kredi özellikleri nelerdir? Burgan Bank dijital kredi faiz oranı kaçtır? Burgan Bank anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Burgan Bank dijital krediyi anında kullanmak için ne yapmak gerekiyor?


Burgan Bank dijital kredi özellikleri nelerdir?

Burgan Bank’tan hızlı kredi kullanmak mümkün. Dijital kredi başvurusu internetten yapılıyor. 5 dakika içinde sonuçlanan kredi başvurusu ile kredi müşterinin hesabına anında yatırılıyor. Bu başlıkta Burgan Bank dijital kredi hakkındaki faiz ve masraf verilerini inceledik. Liste şöyle:

  • Burgan Bank dijital kredi faiz oranı %1,48’dir. Bu kredi için 48 aya kadar vade yapılabilir.
  • Burgan Bank dijital hızlı kredi kullanan müşteriden tahsis ücreti adıyla, kullanılan kredi miktarının %0,5’i kadar ücret alınır.
  • Banka ve Sigorta Muamele Vergisi kısa yazılışı ile BSMV kapsamında Dijital kredi aylık faiz tutarının %5’i kadar bütün kredi taksitlerine masraf olarak yüklenmektedir.
  • Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu vergisi kısa yazılışı ile KKDF kapsamında Dijital kredi aylık faiz tutarının %15’i kadar bütün kredi taksitlerine masraf olarak yüklenmektedir.
  • Burgan Bank dijital kredi kullanan müşterilere hayat sigortası yaptırılır. Hayat sigortası masrafı müşteri profiline göre değişir.
  • Burgan Bank’a Dijital Kredi kapsamında hızlı kredi başvurusu yapmak ve hızlı kredi kullanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Şubesiz olarak anında hesaba kredi gönderilmesi için bu şarttır. Bu konudaki ayrıntıları alt başlıkta açıkladık:

Burgan Bank dijital krediyi anında kullanmak için ne yapmak gerekiyor?

Burgan Bank anında kredi başvurusu yaptıktan sonra başvurunuz 5 dk içinde sonuçlanır. Olumlu sonuçlanan kredi başvurular, müşterinin talimatıyla anında hesaba gönderilebilir. Burgan Bank’tan anında kredi kullanmanız için bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifrenizle internet bankacılığına girip hızlı kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. Burgan Bank müşterisiyseniz ve internet bankacılığı şifreniz yok ise bu bağlantıya tıklayıp anında internet şifresi alabilirsiniz.


Burgan Bank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

İnternet şifresi olan bütün Burgan Bank müşterileri internet şubesine giriş yaparak hızlı kredi başvurusu yapabilirler. Onaylanan krediler müşterinin Burgan Bank hesabına ya da müşterinin belirttiği başka bir hesaba anında yatırılabilir. Bu sayede şubesiz, anında ve hızlı kredi kullanmış olursunuz. Burgan Bank’a anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayınız.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir