Anasayfa / Krediler / Burgan Bank Adrese Teslim Kredi
Burgan Bank Adrese Teslim Kredi
Burgan Bank Adrese Teslim Kredi

Burgan Bank Adrese Teslim Kredi


Bankalar çeşitli krediler vermeye devam ediyorlar. Bu kredileri almak için de eskisi gibi şubelerde vakit kaybetmeniz gerekmiyor. İnternet üzerinden ya da sms ile kredinize anında başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuz olumlu olduğu taktirde krediniz çıkıyor.

Ülkemizde yeni yeni başlayan bir uygulamayla krediniz adresinize kadar gönderilebiliyor. Anında ihtiyaç kredisi sağlayan adrese teslim kredi adındaki bu kampanyalar gerçekten de işinizi çok kolaylaştırıyor. Bu yazımızda Burgan Bank Adrese Teslim Kredi hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Yazımızda ‘‘Burgan Bank Adrese teslim kredi ve özellikleri, Burgan Bank Adrese Teslim kredi başvurusu, Burgan Bank Adrese teslim kredi vade faiz oranları’’ gibi konularda sizlere bilgiler vereceğiz.


Burgan Bank Adrese Teslim Kredi ve Özellikleri

Bu alt başlıkta Burgan bank adrese teslim kredi ile ilgili işleyişi ve kredinin özelliklerini açıklayacağız. Öncelikle adrese teslim kredi nasıl oluyor onu inceleyelim.

Burgan Bank Adrese Teslim Kredi kampanyasında banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Başvurularınızı internet üzerinden veya sms ile yapıyorsunuz. Başvurunuz 5 dakika içinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanıyor. Başvurunuz onaylandıktan sonra tabiri caizse her şey ayağınıza geliyor. Şöyle ki; başvuru sonrası burgan bank görevlisi size telefondan dönüş yapıyor. Başvurunuzu sonuçlandırmak için gereken bilgileri sizden alarak başvurunuzu tamamlıyor. Bu işlemden sonra görevli, Burgan Bank Adrese Teslim Kredi için gerekli bütün evrakları kurye aracılığı ile adresinize gönderiyor. Aracı olan kurye sizi arayarak müsait bir zamanınız için sizden randevu tarihi ve saati istiyor. Son olarak kuryenin getirmiş olduğu evrakları da imzaladıktan krediniz, adınıza açılan hesaba yatırılıyor.


Burgan Bank Adrese Teslim Kredi’nin özelliklerini sıralayalım:

  • Aylık %1,10’dan başlayan faiz oranları mevcut,
  • 48 aya kadar vade imkanınız var,
  • Dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak kredinizi ödemeye başlayabilirsiniz,
  • Kredi notunuza göre faiz oranları değişiklik gösterebiliyor

Burgan Bank Adrese Teslim Kredi Başvurusu

Anında ihtiyaç kredisi sağlayan Burgan Bank Adrese Teslim Kredi başvurusu için internet bağlantısı ya da telefon yeterli. Burgan Bank Adrese Teslim Kredi başvurusu için bu https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/kredibasvuru.aspx?site=facebook_elmas bağlantıya tıklayabilirsiniz. Telefon numarası üzerinden başvuru yapmak için 0850 222 8 222 müşteri hizmetleri numarasını arayarak anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir