Anasayfa / Yatırım / Bankaların Güncel Döviz Kurları (Canlı Döviz Fiyatları)
Bankaların Güncel Döviz Kurları
Bankaların Güncel Döviz Kurları

Bankaların Güncel Döviz Kurları (Canlı Döviz Fiyatları)


Bankalar aracılığı ile de döviz alış satışı yapılabiliyor. Bankaların döviz fiyatları farklılık gösterebiliyor. Bu yazımızda bankaların güncel döviz fiyatları hakkında bilgi verdik. Bu yazı üzerinden güncel döviz alış satış fiyatları takibini yapabilirsiniz.

2018 Anlık Döviz Fiyatları

Bankaların anlık döviz fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.


İş Bankası Döviz Alış Satış Fiyatları

İşbank’a ait yabancı para alış satış fiyatlarını vereceğimiz bağlantı üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz. İşbank güncel döviz fiyatları için tıklayınız.

Denizbank Döviz Alış Satış Fiyatları

Denizbank’ ait anlık döviz fiyatları hakkında aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Denizbank anlık döviz çeviri fiyatları ve daha fazlası için bağlantıya tıklayınız.


Garanti Bankası Anlık Döviz Fiyatları

Bankaya ait paragaranti.com sitesi ile güncel euro – dolar alış satış fiyatlarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Site üzerinden döviz kurlarına anında erişebilir, döviz çeviri modülünü kullanarak kolayca hesaplama yapabilirsiniz. Garanti Bankası canlı döviz fiyatları  ekranına erişmek için bağlantıya tıklayınız.

QNB Finansbank Anlık Döviz Fiyatları

Finansbank üzerinden döviz alış satışı yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca anlık fiyat takibi yapabilirler. QNB Finansbank güncel döviz fiyatları için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden bireysel cep şubesi, bireysel internet şubesi ve gişe döviz fiyatlarına erişebilirsiniz.

Akbank Anlık Döviz Fiyatları

Akbank döviz çeviri modülü ile anlık olarak çeviri hesabı yapabilirsiniz. Güncel dolar ve Euro fiyatlarını verdiğimiz bağlantı üzerinden takip edebilirsiniz. Akbank canlı döviz fiyatları için bağlantıya tıklayınız.

ING Bank Anlık Döviz Kurları

ING Bank anlık döviz kurları erişimi ve döviz çevirici kullanımı için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz. ING Bank canlı döviz fiyatları için bağlantıya tıklayınız.

TEB Anlık Döviz Kurları

Cepteteb.com.tr adlı site üzerinden TEB’e ait döviz kurlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Cepteteb kullanıcısı değilseniz ve TEB gişelerinden döviz alıp satmak istiyorsanız; TEB döviz çeviri aracını kullanabilirsiniz. TEB döviz çeviri aracı için bağlantıya tıklayınız.

Ziraat Bankası Güncel Döviz Kurları

Ziraat Bankası’nın 2018 güncel döviz fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra açılacak olan sayfadaki ”Döviz Kurları” sekmesini seçiniz. Açılan sayfada Ziraat Bankası gişe kuru ve internet şubesi kuru bilgilerine erişebilirsiniz. Ziraat güncel döviz kurları için bağlantıya tıklayınız.

Vakıfbank Güncel Döviz Kurları

Vakıfbank internet bankacılığı güncel döviz fiyatlarını incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Vakıfbank yabancı para alış satış fiyatları için bağlantıya tıklayınız.

Halk Bankası Canlı Döviz Kurları

Halk Bankası canlı döviz kurları ekranına aşağıdaki bağlantı ile erişebilirsiniz. Banka döviz fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Bu fiyatlar Halkbank’ın internet bankacılığı üzerinden yapılan döviz alış satış fiyatlarıdır. Halkbank canlı döviz kurları için bağlantıya tıklayınız.

Abank canlı döviz kurları

Alternatifbank Dolar kuru, EURO kuru ve diğer yabancı paralara ait kur bilgileri için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Abank anlık döviz kuru için tıklayınız.

Odeabank Döviz Alış Satış Fiyatları

Odeabank’ın resmi sitesi üzerinden günlük döviz kuru takibi yapılabiliyor. Odeabank günlük döviz kuru takibi için bağlantıya tıklayınız.

HSBC Döviz Alış – Satış Fiyatları

HSBC döviz alış satış fiyatları hakkında bilgi edinmek için bankanın resmi sitesindeki ”piyasa verileri” sayfasını kullanabilirsiniz. Piyasa verileri ve HSBC döviz kurlarına erişmek için bağlantıya tıklayınız.

Kuveyt Türk Döviz Alış Satış Fiyatları

Kuveyt Türk’ün internet sitesindeki ”Finans Portalı” sayfası üzerinden 2018 piyasa verileri ve döviz kurları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kuveyt Türk güncel döviz kurları için bağlantıya tıklayınız.

Albaraka Türk Döviz Alış Satış Fiyatları

Albaraka Türk’ün resmi sitesindeki ”Döviz Kurları” sayfası üzerinden güncel kur takibi yapabilirsiniz. Albaraka Türk güncel döviz fiyatları için bağlantıya tıklayınız.

Türkiye Finans Güncel Döviz Alış Satış Fiyatları

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın internet sitesine ait olan ”Finans Portalı” sayfası üzerinden piyasa verileri ve güncel döviz kurları hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye Finans güncel döviz alış satış fiyatları için bağlantıya tıklayınız.


Kaçırma!

kobi inovasyon destek paketi

İş Bankası Kobi İnovasyon Destek Paketi

Bu makalemizde İş Bankası’nın küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin kendilerini daha ileriye taşımak için yapacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir