Anasayfa / Kartlar / Bankalardan Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bankalardan Kredi Kartı Nasıl Alınır?


Kredi kartı nasıl alınır?

Ziraat Bankası Kredi Kartı nasıl alınır, iş bankası kredi kartı nasıl alınır, Vakıfbank kredi kartı nasıl alınır, ak bank kredi kartı nasıl alınır, Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı nasıl alınır bu makalemizde anlatmaya çalışacağız.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası’ndan kredi kartı başvurusu yapmak için ister şubeye giderek isterse de internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilinir.( internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi, atm).


Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra sonucunu en yakın ziraat bankası şubesinden veya 444 00 00 0850 220 00 00 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı nasıl alınır?

İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için ister şubeye giderek isterse de internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.( internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi, atm).


İş bankasından seçebileceğiniz kartlar: Maximum Kart, Maxsimiles, İş te Üniversiteli, Mercedes kart, Maximum Tema Kart.

Vakıfbank kredi kartı nasıl alınır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusunda bulunmak için ister şubeye giderek isterse de internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunulabilinir. (internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi, atm).

Akbank kredi kartı nasıl alınır?

Akbank kredi kartı başvurusunda bulunmak için ister şubeye giderek isterse de internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.( internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi, atm).

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı nasıl alınır?

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak için ister şubeye giderek ya da internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz( internet sitesi, internet şubesi, çağrı merkezi, atm).


Kaçırma!

2019 Yılı Asgari Kredi Kartı Borcu Ödeme Oranları Değişti.

2019 Yılı Asgari Kredi Kartı Borcu Ödeme Oranları Değişti.

Hemen hemen herkesin gerek nakit sıkıntısında gerekse taksitlendirmede kullandığı kredi kartları, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında girmiştir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir