Cumartesi , Aralık 16 2017
Anasayfa / Krediler / Anında Kredi Veren Bankalar (Şubesiz ve Kolay Kredi)

Anında Kredi Veren Bankalar (Şubesiz ve Kolay Kredi)
İnsanlar acil olarak paraya sıkıştıklarında genelde bankalardan kredi çekmeye yöneliyorlar. Bu krediler çoğunlukla ihtiyaç kredisi kapsamında oluyor. Fakat kredi almak için çeşitli prosedürlerle çok zaman kaybedilebiliyor. Oysaki paraya hemen ihtiyacınız var ve anında kredi çekmek istiyorsunuz…

Kredi kullanımı için istenen kriterlerde kolaylık sağlayan bankalar tüketiciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hem hızlı hem de kolayca kredi alabileceğiniz bankaları araştırdık. Anında kredi veren bankalar ile ilgili bilgiler için yazımıza göz atın.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (Kefilsiz – Belgesiz Kredi)

Şubesiz olarak en kolay kredi kullanabileceğiniz bankaların tablosu şöyle:

Banka Adı Şubesiz Kredi Üst Limiti Dosya Masrafı Güncel Faiz Oranı Vade Üst Limiti
Enpara.com 30.000 TL Var %1,35 48 ay
İş Bankası 25.000 TL Var %1,35 48 ay
Denizbank 55.000 TL Var %1,78 48 ay
Akbank 25.000 TL Var %1,45 48 ay
TEB 12.500 TL Var %1,59 48 ay
Cepteteb.com.tr 30.000 TL Dosya Masrafsız %1,39 48 ay
QNB Finansbank 30.000 TL Dosya Masrafsız %1,84 48 ay
Odeabank 35.000 TL Var %1,79 48 ay
ING Bank 50.000 TL Var %1,49 48 ay
Yapı Kredi Bankası 25.000 TL Var %1,51 48 ay
Nkolaykredi.com.tr 30.000 TL Dosya Masrafsız %2,29 48 ay
Garanti Bankası 25.000 TL Var %1,44 48 ay
Vakıfbank 30.000 TL Var %1,29 48 ay

Enpara.com’dan anında kredi:

Son zamanlarda sıklıkla gördüğümüz enpara.com adlı site QNB Finansbank’a ait bir uygulamadır. QNB Finansbank bu site aracılığı ile şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Şubelerden yaptığınız bankacılık işlemlerinin neredeyse tümünü enpara.com’dan yapabilirsiniz. Enpara.com üzerinden 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Krediniz için 48 aya kadar da vade yapılıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için enpara.com’un müşterisi olmanız gerekiyor. Bankanın müşterisi olma işlemini de şubelere gitmeden yapabiliyorsunuz zira banka sizi müşteri yapmak için ayağınıza kadar geliyor. Enpara’nın sizin için görevlendirdiği müşteri danışmanınız, belirttiğiniz adrese gelerek sizi Enpara müşterisi yapmak için sizden birkaç imza alıyor. İlgili evrakları imzalayarak siz de müşteri olmuş oluyorsunuz. Kredi başvurunuzu banka müşterisi olmadan da yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilince yine müşteri danışmanınızla adresinize evraklar gönderilecektir. Gönderilen evrakları imzaladıktan sonra müşteri olmuş oluyorsunuz. Zaten bankanın müşterisi iseniz başvurunuzun olumlu olması halinde krediniz hesabınıza hemen yatırılacaktır. Böylece oturduğunuz yerden kredi işlemlerinizi kolayca halletmiş oluyorsunuz.

Müşterilerine anında kredi sağlayan enpara.com  hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İşbank anında ihtiyaç kredisi:

İş Bankası Hızlı kredi adı ile müşterilerine anında kredi imkanı veriyor. İş Bankası müşterileri İşcep uygulaması ya da İşbank internet şubesini kullanarak anında kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi başvurunuz dakikalar içinde onaylanıyor. Bu aşamadan sonra da kredi direkt hesabınıza yatırılıyor. Bu kapsamda 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte İş Bankası’na sms ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşbank sms kredi doğrudan hesabınıza tanımlanmaz ancak başvurunuz kabul edilirse şubeler aracılığı ile kısa sürede kredinizi alabilirsiniz. İşbank hızlı kredi detayları için tıklayınız.

Denizbank anında ihtiyaç kredisi:

Çok acil paraya ihtiyacınız varsa ve vakit kaybetmek istemiyorsanız Deniz’den anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Denizbank size 55.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayabiliyor. 48 aya kadar vade yapılıyor. Aylık faiz oranları %0.99 ile % 1.59 arasında değişebiliyor. Denizbank, kredi notu uygun ve sabit gelirini belgeleyebilir durumda olanlar için en kolay kredi veren bankalar arasındadır. Denizbank anında ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayınız.

Akbank anında ihtiyaç kredisi:

Acil paraya ihtiyacınız varsa ve şube ile vakit kaybetmek istemiyorsanız Akbank’a anında kredi başvurusu yapmak seçeneklerinizden birisi olabilir. ‘‘Akbank Direkt’’ adı altındaki başvuru kanallarıyla Akbank’ a internet üzerinden ve mobil Akbank Direkt uygulamasıyla 7/24 kredi başvurusu yapabilir ve anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Akbank anında kredi üst limiti 25.000 TL’dir. Direkt Kredi adlı kampanyanın faiz oranı ise %1,45 olarak belirlenmiştir. Diğer ihtiyaç kredilerinde de olduğu gibi bu kredilere de en fazla 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Akbank anında ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

Teb anında ihtiyaç kredisi:

Anında kredi veren bankalar arasında olan TEB müşterilerine, dosya masrafsız ve kefilsiz olarak kredi verebiliyor. Anında kredi veren TEB, ‘‘Cepte Teb’’ uygulamasıyla kredi almanıza yardımcı oluyor. Cepteteb mobil bankacılık uygulamasıyla veya bankanın kurumsal internet sayfası aracılığıyla TEB’e anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Teb anında kredi faiz oranları aylık %1,25’ten başlıyor ve bu krediye 48 aya kadar vade yapılıyor. Teb anında ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi:

Binlerce müşterisi olan QNB Finansbank da anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. ‘‘Hazır kredi’’ gibi çeşitli kampanyaları olan QNB Finansbank, müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık %1,11’den başlıyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Odeabank anında ihtiyaç kredisi:

Son yıllarda Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan biri olan Odeabank çeşitli kampanyalarla dikkat çekiyor. Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank’a internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank, çekeceğiniz miktara göre aylık %1,24 ile %1.79 arasında faizle size ihtiyaç kredisi sağlayabiliyor. Odeabank anında ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayınız.

ING anında ihtiyaç kredisi:

ING Bank son yıllarda yaptığı kampanyalarla müşterilerin ilgisini çekiyor. ING Bank da anında kredi veren bankalardan biri… Dosya masrafsız ve kefilsiz ihtiyaç kredisi veren ING’de, aylık %0.99’dan başlayan faiz oranları dikkat çekiyor. Bu faiz oranları müşterinin kredi notuna ve kullanacağı kredi miktarına göre artabiliyor. ING anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı kredi anında ihtiyaç kredisi (Nuvo):

Anında kredi veren bankalar arasında olan Yapı Kredi Bankası müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Müşterilerine kefilsiz, dosya masrafsız ve komisyonsuz anında ihtiyaç kredisi çıkarabiliyor. Banka müşterisiyseniz ve bankayla anlaşabilirseniz krediniz hemen hesabınıza aktarılabiliyor. Anında kredi sağlayan Yapı Kredi Nuvo uygulamasını kullanarak bu imkanlardan hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın anında kredi verdiği kampanyalardaki faiz oranları aylık %1,27’den başlıyor. Yapı kredi bankası anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aktifbank anında ihtiyaç kredisi (nkolaykredi.com) :

Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Aktifbank nkolaykredi.com aracılığıyla size anında ihtiyaç kredisi sağlıyor. İnternet üzerinden başvuru yaparak 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Kredilerinize 48 aya kadar vade yapılıyor. Talep ettiğiniz kredi miktarını ve vade sayısını ilgili bölüme girdikten sonra kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi isteyen bir sayfa karşınıza çıkıyor. Bu bilgileri de doldurduktan sonra kredi başvurusu yapmış oluyorsunuz. Kısa sürede sizinle iletişim kuruluyor. Talep ettiğiniz miktarda mutabakat sağlanırsa krediniz banka hesabınıza anında gönderiliyor. Site üzerinden yapılan kredi başvurusu onaylanınca paranızın hesabınıza anında yatırılıyor olması Nkolaykredi.com’u cazip kılıyor. Aktifbank’ın Nkolay üzerinden verdiği anında kredi faiz oranları %2,29 olarak belirlenmiştir.Aktifbank anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu:

Garanti kara listede olmayan ve kredi notu olumlu olanlara kolay kredi veren bir bankadır. Garanti Bankası aracılığıyla da hemen kefilsiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 5 dakika içinde kredi başvurunuzu yapabilir, olumlu sonuçlanması şartıyla kredinizi alabilirsiniz. Garanti Bankası anında kredi faiz oranları aylık %1,34’ten başlıyor. Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Fibabanka da anında ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi kapsamındaki standart ve masrafsız kredilere hemen başvurabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık %1,29’dan başlıyor. Fibabanka anında ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Vakıfbank anında kredi

Vakıfbank, maaş müşterilerine anında kredi veriyor. Vakıfbank internet bankacılığını aktif olarak müşteriler bu krediden anında faydalanabilirler. Vakıfbank, başvurusu onaylanan müşterilerin hesabına kredi tutarını hemen yatırıyor. İnternet üzerinden en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi verilebiliyor.

HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Hsbc’ye de anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Başvurunuz onaylanınca herhangi bir Hsbc şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Hsbc’ye yapacağınız online kredi başvurusu olumlu sonuçlansa bile kredi hesabınıza hemen yatmıyor. Anında kredi başvurusu onaylanınca gerekli belgelerle birlikte herhangi bir hsbc şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu şekilde kredinizi kullanabiliyorsunuz. HSBC’nin ihtiyaç kredisi kampanyalarının faiz oranları aylık %1,26’dan başlıyor. Hsbc anında ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayınız.

Ziraat Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası’na anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Konut kredisi taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi başvuruları Ziraat internet bankacılığı üzerinden ya da Ziraat sms bankacılığı üzerinden anında yapılabiliyor. Ziraat Bankası bu şekilde kredi ön başvurusu almış oluyor. Banka tarafından olumlu bulunan ön başvurular şubelerden tamamlanabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarının faiz oranları aylık %1,19’dan başlıyor. Ziraat Bankası anında kredi başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi için ” Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Halk Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Halk Bankası kobi web kredi kapsamında esnaflara anında kredi veriyor. Esnaflara şubesiz olarak anında kredi vermesi sebebiyle Halkbank da anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Halk Bankası anında esnaf kredisi kampanyasının aylık faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiştir. Halkbank’ın esnaf ve kobilere anında kredi verdiği kampanya hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ” Halk Bankası Anında Esnaf Kredisi 2017 (Güncel) ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Halk Bankası bireysel müşterilerinden anında kredi başvurusu da alabiliyor. Sms ile ya da internet bankacılığı ile alınabilen anında kredi başvuruları olumlu sonuçlanırsa tüketicilere şubeler aracılığı ile kredi veriliyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Sigortasız çalışanlar, sabit geliri olmayanlar, geliri olup da gelirini kanıtlayamayan tüketiciler banka kredisi kullanma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen tüketicilere yardımcı olabilecek bir araştırma yaptık. Bordrosuz, sigortasız veya gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi edinmek isterseniz ”Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)” adlı yazımıza tıklayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan KOSGEB Girişimcilik Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde girişimcilik belgesi, Girişimcilik sertifikası ve hibe hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

Ziraat Bankası’ndan Öğrenciye Kredi (Güncel 2018)

Öğrenciye kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerine birçok kredi imkanı sağlıyor. Bunlardan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir