Anasayfa / Krediler / Anında Kredi Veren Bankalar 2019 (Şubesiz ve Kolay Kredi)
Anında Kredi Veren Bankalar
Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar 2019 (Şubesiz ve Kolay Kredi)


İnsanlar acil olarak paraya sıkıştıklarında genelde bankalardan kredi çekmeye yöneliyorlar. Bu krediler çoğunlukla ihtiyaç kredisi kapsamında oluyor. Fakat kredi almak için çeşitli prosedürlerle çok zaman kaybedilebiliyor. Oysaki paraya hemen ihtiyacınız var ve anında kredi çekmek istiyorsunuz…

Kredi kullanımı için istenen kriterlerde kolaylık sağlayan bankalar tüketiciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Hem hızlı hem de kolay kredi alabileceğiniz bankaları araştırdık. Anında kredi veren bankalar ile ilgili bilgiler için yazımıza göz atın.


2019’da Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (Kefilsiz – Belgesiz Kredi)

Şubesiz olarak en kolay kredi kullanabileceğiniz bankaların tablosu şöyle:

Banka AdıŞubesiz Kredi Üst Limiti Dosya MasrafıGüncel Faiz OranıVade Üst Limiti
Enpara.com30.000 TLVar%1,5548 ay
İş Bankası25.000 TLVar%1,5748 ay
Denizbank55.000 TLVar%1,4448 ay
Akbank (Direkt)50.000 TLVar%1,5648 ay
TEB (Pratik Kredi)12.500 TLVar%1,8048 ay
Cepteteb.com.tr30.000 TLDosya Masrafsız%1,4948 ay
QNB Finansbank30.000 TLDosya Masrafsız%1,8448 ay
Odeabank35.000 TLVar%1,7948 ay
ING Bank50.000 TLVar%1,5948 ay
Yapı Kredi Bankası25.000 TLVar%1,5148 ay
Nkolaykredi.com.tr30.000 TLDosya Masrafsız%2,3948 ay
Garanti Bankası25.000 TLVar%1,4448 ay
Vakıfbank30.000 TLVar%1,3548 ay


Enpara.com’dan anında kredi:

Son zamanlarda sıklıkla gördüğümüz enpara.com adlı site QNB Finansbank’a ait bir uygulamadır. QNB Finansbank bu site aracılığı ile şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Şubelerden yaptığınız bankacılık işlemlerinin neredeyse tümünü enpara.com’dan yapabilirsiniz. Enpara.com üzerinden 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Krediniz için 48 aya kadar da vade yapılıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için enpara.com’un müşterisi olmanız gerekiyor. Bankanın müşterisi olma işlemini de şubelere gitmeden yapabiliyorsunuz zira banka sizi müşteri yapmak için ayağınıza kadar geliyor. Enpara’nın sizin için görevlendirdiği müşteri danışmanınız, belirttiğiniz adrese gelerek sizi Enpara müşterisi yapmak için sizden birkaç imza alıyor. İlgili evrakları imzalayarak siz de müşteri olmuş oluyorsunuz. Kredi başvurunuzu banka müşterisi olmadan da yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilince yine müşteri danışmanınızla adresinize evraklar gönderilecektir. Gönderilen evrakları imzaladıktan sonra müşteri olmuş oluyorsunuz. Zaten bankanın müşterisi iseniz başvurunuzun olumlu olması halinde krediniz hesabınıza hemen yatırılacaktır. Böylece oturduğunuz yerden kredi işlemlerinizi kolayca halletmiş oluyorsunuz.

Müşterilerine anında kredi sağlayan enpara.com hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İşbank anında ihtiyaç kredisi:

İş Bankası Hızlı kredi adı ile müşterilerine anında kredi imkanı veriyor. İş Bankası müşterileri İşcep uygulaması ya da İşbank internet şubesini kullanarak anında kredi başvurusu yapabiliyor. Kredi başvurunuz dakikalar içinde onaylanıyor. Bu aşamadan sonra da kredi direkt hesabınıza yatırılıyor. Bu kapsamda 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte İş Bankası’na sms ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İşbank sms kredi doğrudan hesabınıza tanımlanmaz ancak başvurunuz kabul edilirse şubeler aracılığı ile kısa sürede kredinizi alabilirsiniz. İşbank hızlı kredi detayları için tıklayınız.

En kolay kredi
Kolay Kredi

Denizbank anında ihtiyaç kredisi:

Çok acil paraya ihtiyacınız varsa ve vakit kaybetmek istemiyorsanız Deniz’den anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Denizbank size 55.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi sağlayabiliyor. 48 aya kadar vade yapılıyor. Aylık faiz oranları %1,44 ile % 1.84 arasında değişebiliyor. Denizbank, kredi notu uygun ve sabit gelirini belgeleyebilir durumda olanlar için en kolay kredi veren bankalar arasındadır. Denizbank anında ihtiyaç kredisi maliyet ve başvuru bilgileri  için Denizbank Anında ve Belgesiz Kredi 2019 (Web Kredi) başlıklı yazımıza tıklayınız.

Akbank anında ihtiyaç kredisi:

Acil paraya ihtiyacınız varsa ve şube ile vakit kaybetmek istemiyorsanız Akbank’a anında kredi başvurusu yapmak seçeneklerinizden birisi olabilir. ‘‘Akbank Direkt’’ adı altındaki başvuru kanallarıyla Akbank’ a internet üzerinden ve mobil Akbank Direkt uygulamasıyla 7/24 kredi başvurusu yapabilir ve anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Akbank anında kredi üst limiti 50.000 TL’dir. Direkt Kredi adlı kampanyanın faiz oranı ise %1,56’dan başlıyor. Vade ve kredi miktarı tercihinize göre bu oran artabiliyor. Diğer ihtiyaç kredilerinde de olduğu gibi bu kredilere de en fazla 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Akbank anında ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.

CepteTeb anında ihtiyaç kredisi:

Anında kredi veren banka uygulamalarından biri olan olan CEPTETEB müşterilerine, dosya masrafsız ve kefilsiz olarak kredi verebiliyor. Cepteteb; tıpkı enpara gibi bir bankacılık platformudur. Kredi başvurusu yapma ve müşteri olma süreçleri benzer olarak işlemektedir. Cepteteb kredi faizleri %1,49’dan başlıyor ve bu kredilere 48 aya kadar vade yapılıyor. Konu hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

TEB Pratik Kredi

Yazımızın başında verdiğimiz tablodaki TEB faiz oranı ”pratik kredi” kampanyasına aittir. Banka müşterilerine kefilsiz belgesiz 12.500 TL’ye kadar finansman imkanı sağlanan bu kampanyanın azami vadesi 48 aydır. Uygulanan azami faiz ise %1,80’dir. Bu oran müşterinin durumuna göre düşürülebilir.

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi:

Binlerce müşterisi olan QNB Finansbank da anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. ‘‘Hazır kredi’’ gibi çeşitli kampanyaları olan QNB Finansbank, müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık %1,11’den başlıyor. QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Finanbank’ın yeni mobil bankacılık olan Kredigo uygulamasını kullanarak da şubeye gitmededn kolayca kredi kullanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden kredi kullanmak için Finansbank müşterisi olmanız şart değildir. Kredigo hakkında bilgi almak isterseniz Kredigo ile Anında Kredi Kullanın başlıklı yazımıza tıklayınız.

Odeabank anında ihtiyaç kredisi:

Son yıllarda Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan biri olan Odeabank çeşitli kampanyalarla dikkat çekiyor. Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank’a internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank, çekeceğiniz miktara göre aylık %1,24 ile %1.79 arasında faizle size ihtiyaç kredisi sağlayabiliyor. Odeabank anında ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayınız.

ING anında ihtiyaç kredisi:

ING Bank son yıllarda yaptığı kampanyalarla müşterilerin ilgisini çekiyor. ING Bank da anında kredi veren bankalardan biri… Dosya masrafsız ve kefilsiz ihtiyaç kredisi veren ING’de, aylık %0.99’dan başlayan faiz oranları dikkat çekiyor. Bu faiz oranları müşterinin kredi notuna ve kullanacağı kredi miktarına göre artabiliyor. ING anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı kredi anında ihtiyaç kredisi (Nuvo):

Anında kredi veren bankalar arasında olan Yapı Kredi Bankası müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Müşterilerine kefilsiz, dosya masrafsız ve komisyonsuz anında ihtiyaç kredisi çıkarabiliyor. Banka müşterisiyseniz ve bankayla anlaşabilirseniz krediniz hemen hesabınıza aktarılabiliyor. Anında kredi sağlayan Yapı Kredi Nuvo uygulamasını kullanarak bu imkanlardan hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın anında kredi verdiği kampanyalardaki faiz oranları aylık %1,27’den başlıyor. Yapı kredi bankası anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aktifbank anında ihtiyaç kredisi (nkolaykredi.com) :

Anında kredi veren bankalar arasında yer alan Aktifbank nkolaykredi.com aracılığıyla size anında ihtiyaç kredisi sağlıyor. İnternet üzerinden başvuru yaparak 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Kredilerinize 48 aya kadar vade yapılıyor. Talep ettiğiniz kredi miktarını ve vade sayısını ilgili bölüme girdikten sonra kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi isteyen bir sayfa karşınıza çıkıyor. Bu bilgileri de doldurduktan sonra kredi başvurusu yapmış oluyorsunuz. Kısa sürede sizinle iletişim kuruluyor. Talep ettiğiniz miktarda mutabakat sağlanırsa krediniz banka hesabınıza anında gönderiliyor. Site üzerinden yapılan kredi başvurusu onaylanınca paranızın hesabınıza anında yatırılıyor olması Nkolaykredi.com’u cazip kılıyor. Aktifbank’ın Nkolay üzerinden verdiği anında kredi faiz oranları %2,29 olarak belirlenmiştir.Aktifbank anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu:

Garanti kara listede olmayan ve kredi notu olumlu olanlara kolay kredi veren bir bankadır. Garanti Bankası aracılığıyla da hemen kefilsiz ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 5 dakika içinde kredi başvurunuzu yapabilir, olumlu sonuçlanması şartıyla kredinizi alabilirsiniz. Garanti Bankası anında kredi faiz oranları aylık %1,34’ten başlıyor. Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Fibabanka anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Fibabanka da anında ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi kapsamındaki standart ve masrafsız kredilere hemen başvurabilirsiniz. Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları aylık %1,29’dan başlıyor. Fibabanka anında ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Vakıfbank anında kredi

Vakıfbank, maaş müşterilerine anında kredi veriyor. Vakıfbank internet bankacılığını aktif olarak müşteriler bu krediden anında faydalanabilirler. Vakıfbank, başvurusu onaylanan müşterilerin hesabına kredi tutarını hemen yatırıyor. İnternet üzerinden en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi verilebiliyor.

HSBC anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Hsbc’ye de anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Başvurunuz onaylanınca herhangi bir Hsbc şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Hsbc’ye yapacağınız online kredi başvurusu olumlu sonuçlansa bile kredi hesabınıza hemen yatmıyor. Anında kredi başvurusu onaylanınca gerekli belgelerle birlikte herhangi bir hsbc şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu şekilde kredinizi kullanabiliyorsunuz. HSBC’nin ihtiyaç kredisi kampanyalarının faiz oranları aylık %1,26’dan başlıyor. Ayrıntılı bilgi için Hsbc Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu başlıklı yazımıza tıklayınız.

Ziraat Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası’na anında kredi başvurusu yapmak mümkündür. Konut kredisi taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi başvuruları Ziraat internet bankacılığı üzerinden ya da Ziraat sms bankacılığı üzerinden anında yapılabiliyor. Ziraat Bankası bu şekilde kredi ön başvurusu almış oluyor. Banka tarafından olumlu bulunan ön başvurular şubelerden tamamlanabiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarının faiz oranları aylık %1,19’dan başlıyor. Ziraat Bankası anında kredi başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi için ” Ziraat Bankası 4747 Sms Kredi Başvurusu ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Halk Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Halk Bankası kobi web kredi kapsamında esnaflara anında kredi veriyor. Esnaflara şubesiz olarak anında kredi vermesi sebebiyle Halkbank da anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Halk Bankası anında esnaf kredisi kampanyasının aylık faiz oranı %1,29 olarak belirlenmiştir. Halkbank’ın esnaf ve kobilere anında kredi verdiği kampanya hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için ” Halk Bankası Anında Esnaf Kredisi 2019 (Güncel) ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Halk Bankası bireysel müşterilerinden anında kredi başvurusu da alabiliyor. Sms ile ya da internet bankacılığı ile alınabilen anında kredi başvuruları olumlu sonuçlanırsa tüketicilere şubeler aracılığı ile kredi veriliyor.

Burganbank Kolay Kredi Kullanımı

Burganbank tüketicilere, 40.000 TL’ye kadar şubesiz olarak internetten kolay kredi kullanma imkanı veriyor. 48 aya kadar vadeli olarak kullanabileceğiniz Burganbank kolay kredi için uygulanan aylık faiz oranları vadeye göre şu şekilde değişiyor:

  • 12 aya kadar %1,45
  • 13-24 ay arası %1,65
  • 25-48 ay arası %1,59

Burgan’dan 20.000 TL kredi kullanıp 48 ay vadeyle bu borcu ödemeyi planlayanlara aşağıdaki maliyetler uygulanacaktır:

  • 48 ayın sonunda tüketici Burganbank’a toplamda 30.715 TL ödeyecektir. Buna göre kredinin müşteriye ödetilen toplam maliyeti 10.715 TL’dir.
  • Bu tutarın 8928 TL’lik tutarı, ana paraya uygulanan faizi belirtmektedir.
  • Geriye kalan 1787 TL’lik tutar ise dosya masrafı, hayat sigortası, KKDF ve BSMV gibi masrafları içerir.
Kara listedekilere kredi
Cezalı durumdakiler nasıl kredi kullanabilir?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Sigortasız çalışanlar, sabit geliri olmayanlar, geliri olup da gelirini kanıtlayamayan tüketiciler banka kredisi kullanma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen tüketicilere yardımcı olabilecek bir araştırma yaptık. Bordrosuz, sigortasız veya gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi edinmek isterseniz ”Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)” adlı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Kara Listede Olanlar Kredi Kullanabilir Mi?

Kredi kullanma konusunda en çok problem yaşayanlar şüphesiz ki bankaların kara listesinde olanlardır. Bu durum, önceki dönemlere ait bir kredi ya da kredi kartı borcundan kaynaklanmaktadır. Kişiler bankalara olan borçlarını ödememişlerse ya da zamanında ödeme yapmamışlarsa cezalı duruma düşeceklerdir. Cezalı duruma düşen kişilere, kredi notu düşüklüğünden dolayı kredi verilememektedir. Hatta cezaya düşen kişi, borcunu sonradan ödese dahi, kanunlar gereği 5 yıl boyunca kara listeden çıkarılmamaktadır. Peki, yukarıdaki açıkladığımız durumda olanlar hiç bir şekilde kredi kullanamazlar mı?

Açık konuşmak gerekirse bu durumda olan kişilerin bankalardan doğrudan kredi kullanması imkansız diyebiliriz. Bunun en büyük sebebi kişinin bankaların nezdinde, yüksek riskli müşteri sınıfında olmasıdır. Devlet bu kişiler için belirli dönemlerde kredi sicil affı adıyla bazı kanunlar çıkarmaktadır. Bu tip kanunlarla kara listedeki kişilere belli aralıklarda sicil temizleme yani af uygulanmaktadır. Ancak 2017 yılında çıkan kredi sicil affı yasasında olduğu gibi vatandaşlar bazen hüsrana uğrayabilmektedirler. Bu yasa hiç verimli olmadı ve teoriden öteye ne yazık ki geçemedi. Devlet, af durumunu bankaların inisiyatifine bıraktığından vatandaşlar bu yasadan faydalanamadı. Vatandaşların 2019 yılında da sicil affı beklentisi sürüyor. Umuyoruz ki devlet 2019 yılında daha kapsamlı ve bankalara yaptırım niteliğinde bir yasa çıkararak vatandaşların mağduriyetine çözer.

Bankalardan doğrudan kredi kullanamayan kişiler bazı yöntemlerle kredi kullanabilirler. Bunlar ipoteki ve kefilli olarak kredi başvurusu yapmaktır. İpotekli kredi, sahibi olduğunuz bir gayrimenkulü ya da taşıtı bankalara teminat göstermek suretiyle kredi kullanmaktır. İpotekli kredi kullanan bir kişi, bankaya olan kredi borcunu ödeyemezse, ipotek altına alınan mal banka tarafından haczedilir. Çok mecbur kalmadıkça ipotekli kredi kullanmanızı tavsiye etmeyiz.

Bankaların ipotekli olarak verdiği kredi tutarları gayrimenkulün ya da taşıtın değerine göre değişmektedir. Konut ipoteği yapılacaksa ilgili konutun ekspertiz değerinin %80’ine kadar, imarlı arsa ipoteği yapılacaksa ilgili arsanın piyasa değerinin %50’sine kadar kredi verilebilir. Otomobil rehni karşılığında kredi kullanmak isterseniz de yine otomobilin değerinin %50’ine kadar kredi verilebilir.

Zor durumda olanlar bankalara kefil göstererek de kredi alabilirler. Bu durumlarda bankalar kişiyi kefil olarak kabul etmek için bazı şartlar ararlar. Kefil olacak kişinin geçmişte bankalarla olan ilişkisi düzgün olmalı; herhangi bir cezaya düşmüş olmaması ve ödemelerini düzenli yapmış olması gerekir. Kefilin, düzenli gelir sahibi olması ve bunu bankaya ibraz edebilme durumu kredi kullanımınız için en önemli faktördür.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

3 yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir