Anasayfa / Kartlar / Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2018
anında kredi kartı başvurusu

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar 2018


Sabit geliri olmayan ya da gelirini belgeleyemeyen tüketiciler bankalardan kredi kartı almakta zorlanıyorlar. Bu noktada gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar devreye giriyor. Bazı bankalar kredi kartı başvurularını internet siteleri üzerinden, sms ile ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile alıyorlar. Bu sayede anında kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kartınızı ilgili bankanın şubesinden alabiliyorsunuz. Bunun dışında kredi kartınız adresinize de gönderilebiliyor. Bu yazımızda bordrosuz kredi kartı veren bankalar ve anında kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalar hakkında bir araştırma yaptık.

2018 Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Bazı bankalar şubesiz bankacılık kanallarıyla belgesiz kredi kartı başvurusu almaktalar. Bu bankalara internet, sms ve telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Başvurunuz onaylanırsa kredi kartınız adresinize kadar teslim ediliyor. Belgesiz kredi kartı veren bankalar şunlardır;


 • QNB Finansbank
 • ING Bank
 • Denizbank
 • Odeabank
 • Akbank
 • İş Bankası
 • Garanti Bankası

Devlet bankalarından bordrosuz ya da gelir belgesiz olarak kredi kartı almak özel bankalara göre çok daha zordur. Gelir belgesiz kredi kartı alabilmeniz için bir ek gelirinizin olması şarttır. Bu ek gelirlerinizle bankaları ikna edebilirsiniz. Özel bankalar gelir belgesiz kredi kartı verme konusunda biraz daha yumuşaktır diyebiliriz. Sms ile ve internet üzerinden anında kredi kartı veren bankalar aşağıda sıralanmıştır. Aşağıdaki bankaların bazılarından, söylediğimiz yöntemleri uygulayarak, maaş bordrosuz kredi kartı almanız mümkün olabilir.

Ziraat Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası maaş bordrosuz kredi kartı vermemektedir. Bankanın maaş müşterisi değilseniz bu bankadan bordrosuz kredi kartı alamazsınız. Ziraat Bankası’na internetten, çağrı merkezinden ve sms bankacılığı ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’na internetten kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.


Ziraat Bankası müşterileri çağrı merkezi ile kredi kartı başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası çağrı merkezi ile kredi kartı başvurusu için 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarından birini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası’na sms ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’na sms ile kredi kartı başvurusu için KREDIKARTI yazın; birer boşluk bırakarak kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kart limiti ve aylık net gelirinizi yazıp 4747‘ye gönderin. Ziraat Bankası müşterisi değilseniz, bankadan gelir belgesiz kredi kartı almanız zor olacaktır. Bankada bir miktar paranız var ise ya da kredi notunuz uygun ise bankadan bordrosuz kredi kartı alma ihtimaliniz düşük de olsa vardır.

Halk Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank maaş müşterileri haricindeki kişilere belgesiz kredi kartı vermemektedir.Halk Bankası’na internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Paraf, Paraf Platinum, Paraf Business, Paraf Gold, Parafly, Paraf Sanal,Halk Card gibi kartlara internetten anında başvuru yapabilirsiniz. Halk Bankası internetten kredi kartı başvurusu için tıklayınız. Halkbank müşterileri çağrı merkezi ile kredi kartı başvurusu yapabilir. Halkbank çağrı merkezi ile kredi kartı başvurusu için  444 0 400 ya da 0850 222 0 400 numaralarından birini aramanız yeterlidir. Halkbank anında kredi kartı veren bankalar arasındadır. Ancak bu durum düzenli geliri olan ve bu geliri bankaya ibraz edebilenler için geçerlidir. Halkbank için gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar arasındadır dememiz güç. Ancak Halkbank’ın müşterisiyseniz ve bir miktar mevduatınız var ise bankaya bordrosuz olarak kredi kartı başvurusu yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca kira mevduat faizi gibi ek gelirleriniz var ise bunları belgeleyerek bankaya bordrosuz kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası internetten kredi kartı başvurusu yapma imkanı veriyor. İş Bankası’nın kredi kartı ürünlerinden olan Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, MercedesCard, Maximum TEMA Kart gibi kredi kartları için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıkladıktan sonra açılacak sayfadaki T.C. kimlik numarası, cep telefonu numarası, aylık gelir gibi bilgileri girip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ”Başvurumu tamamlamak için aranmak istiyorum.”  seçeneğini işaretleyerek banka tarafından aranabilirsiniz. Bu sayede kredi kartı başvurunuz işleme daha hızlı alınacaktır. İş Bankası internetten kredi kartı başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız. İş Bankası müşterileri telefondan kredi kartı başvurusu yapabilirler. İş Bankası’na telefondan kredi kartı başvurusu yapmak için 444 02 02 ya da 0850 724 07 24 numaralarından birini aramanız yeterlidir.

INGBank Anında Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank internetten kredi kartı başvurusu yaptırıyor. ING’nin kredi kartı ürünlerinden olan ING Pegasus Plus Kart, ING Bonus Card için internetten anında başvuru yapabilirsiniz. ING Bank internetten kredi kartı başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız. ING Bank müşterileri çağrı merkezi aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapabilirler. ING Bank’a telefondan kredi kartı başvurusu yapmak için 444 0 600 ya da 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezi numaralarından birini aramanız yeterlidir.

ING’ye sms ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. ING sms ile kredi kartı başvurusu yapmak için KART boşluk T.C. Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 2205’e gönderebilirsiniz.

Ing’den maaş bordrosuz kredi kartı almak istiyorsanız mutlaka şubelere müracaat etmeniz gerekir. Kayıtlı bir geliriniz yok ise şubesiz bankacılık aracılığıyla yapacağınız kredi kartı başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Kira, mevduat faizi vs ek gelirleriniz var ise bunları bankaya sunarak kredi kartı almanız mümkün. Bu şekilde Ing’den kredi kartı alan kişiler mevcuttur. Bu sebeple Ingbank için bordrosuz kredi kartı veren bankalar arasındadır diyebiliriz.

Garanti Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

Garanti, anında kredi kartı veren bankalar arasındadır. Garanti Bankası kredi kartı ürünlerinden olan Bonus Gold, Bonus, Bonus Platinum, Bonus American Express için internet üzerinden başvuru yapmanız mümkündür. Garanti Bankası internetten kredi kartı başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız. Hali hazırda Garanti Bankası müşterisi iseniz telefondan kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Garanti Bankası’na telefondan kredi kartı başvurusu yapmak için 444 0 333‘ü arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi, anında kredi kartı veren bankalar arasındadır. Yapı Kredi Bankası ürünlerinden olan Yapı Kredi World, Yapı Kredi Kristal, Yapı Kredi Adios, Yapı Kredi Adios Premium, Yapı Kredi Play, Yapı Kredi Play kredi kartlarına internetten hemen başvurabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası internetten kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız. Bankanın müşterileri telefonla kredi kartı başvurusu yapabilir. Yapı Kredi Bankası’na telefonla kredi kartı başvurusu yapmak için  444 0 444 ya da 0850 222 0 444 numaralı çağrı merkezini kullanabilirsiniz. 

Yapı Kredi’ye smsle kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı ürünlerinin smsle başvuru şekli aşağıdaki gibidir:

 • World Card’a  smsle kredi kartı başvurusu yapmak için WORLD yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.
 • World Gold‘a  smsle kredi kartı başvurusu yapmak için GOLD yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.
 • Adios‘a  smsle kredi kartı başvurusu yapmak için ADIOS yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.
 • Play Card‘a  smsle kredi kartı başvurusu yapmak için PLAY yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.
 • Taksitçi’ye smsle kredi kartı başvurusu yapmak için TAKSITCI yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e göndermeniz yeterlidir.

Odeabank Anında Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank’ın ürünlerinden olan Bank’O Card Axess, Bank’O Atlas Card, Bank’O Card, gibi kartlara internetten anında başvuru yapabilirsiniz. Odeabank’a internetten anında kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız. Odeabank müşterileri telefonla kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Odeabank’a telefonla kredi kartı başvurusu yapmak için 444 8 444 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildiği taktirde kredi kartınız adresinize kadar gönderilmektedir.

Odeabank’a sms ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Odeabank sms ile kredi kartı başvurusu için BANKO yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazıp 8444‘e gönderebilirsiniz. Odeabank’tan bordrosuz olarak kredi kartı alabilmeniz için bankaya mutlaka bir ek gelir beyan etmeniz gerekecektir. Maaşlı bir çalışan olmasanız da kira geliri ve mevduat geliri gibi kaynaklarınız varsa, bunları kullanarak bankadan gelir belgesiz kredi kartı almanız mümkün olabilir.


Kaçırma!

2019 Yılı Asgari Kredi Kartı Borcu Ödeme Oranları Değişti.

2019 Yılı Asgari Kredi Kartı Borcu Ödeme Oranları Değişti.

Hemen hemen herkesin gerek nakit sıkıntısında gerekse taksitlendirmede kullandığı kredi kartları, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında girmiştir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir