Anasayfa / Krediler / Anında Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018
anında bayram kredisi veren bankalar

Anında Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018


Bankalar her yıl bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyorlar. Bu kampanyalar kısa süreliğine geçerli oluyor. Bu sebeple bayram kredileri diğer ihtiyaç kredilerine göre daha avantajlı oluyor. Bayram kredisi başvuruları sms ve internet bankacılığı kullanılarak kolayca yapılabiliyor. Hatta bazı bankalar, müşterinin kredi başvurusu onaylanırsa, bayram kredisi tutarını anında hesaba yatırıyor. Böylelikle banka müşterisi, şubeye gitmeden anında bayram kredisi kullanmış oluyor. Bu yazımızda 2018 yılında anında bayram kredisi veren bankalar hakkında bilgi verdik.

Garanti Bankası Anında Bayram Kredisi

Garanti Bankası müşterilerine anında bayram kredisi veriyor. Garanti Bankası anında bayram kredisi kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Garanti müşterisiyseniz Garanti internet bankacılığına giriş yaparak anında bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanınca bayram kredi tutarı anında hesabınıza yatırılıyor. Garanti Bankası anında bayram kredisi başvurusu yapmak için internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresi olmayan banka müşterileri bu bağlantıya tıklayarak Garanti internet bankacılığı şifresi alabilirler.  Garanti Bankası anında bayram kredisi faiz oranları %1,29‘dan başlıyor ve kredi için 48 aya kadar vade yapılıyor. Garanti Cep uygulamasını kullanarak da anında bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası bayram kredisi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.


Qnb Finansbank Anında Bayram Kredisi

Qnb Finansbank anında bayram kredisi başvurusu yaptıran bir bankadır. Qnb Finansbank bayram kredisi başvurularını internet bankacılığı ve smsle alabiliyor. Bankanın müşterileri internet bankacılığı şifreleriyle Qnb Finansbank web sitesine ya da mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra bayram kredisi başvurusu yaparlarsa; yaptıkları başvurunun olumlu sonuçlanması kaydıyla, onaylanan bayram kredisi tutarı müşterinin hesabına anında yatırılıyor. Qnb Finansbank’a anında bayram kredisi başvurusu yapmak için sms bankacılığını da kullanabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Qnb Finansbank anında bayram kredisi başvurusu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız ” Qnb Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi 2018 ”başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Vakıfbank anında bayram kredisi başvurusu

Vakıfbank bayramın yaklaşmasıyla müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Vakıfbank bayram kredisi kapsamındaki kredi başvurularını anında sms ile alabiliyor. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası için 48 aya kadar vade yapıyor,  bayram kredisinin aylık faiz oranı %1,16’dan başlıyor. Vakıfbank bayram kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ” Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi 2018 ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.


Halkbank anında bayram kredisi

Halk Bankası bayrama özel olarak esnaf ve kobilere anında bayram kredisi veriyor. Halkbank anında bayram kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz ” Halkbank’tan Esnafa Anında Bayram Kredisi 2018 ” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

İş Bankası anında bayram kredisi başvurusu

Bayrama özel kredi veren bankalardan biri de İşbank… İş Bankası’na anında bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası bayram kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi için ” İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası 2018 ” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir