Anasayfa / Krediler / Anadolubank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Maliyet Bilgileri
kefilsiz ihtiyaç kredisi

Anadolubank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Maliyet Bilgileri


Anadolubank, bireysel krediler kapsamında tüketicilere çeşit kampanyalar sunuyor. Bu yazımızda Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve maliyetleri hakkında bilgi verdik. Ayrıntılar aşağıda…

Anadolubank İhtiyaç Kredisi’nin Özellikleri

Anadolubank tüketici kredisi kapsamındaki kampanyalar için 48 aya kadar vade yapıyor. Standart olarak kullanacağınız ihtiyaç kredisine uygulanan aylık faiz oranı %1,50‘dir. Bu oran kredi vadesine göre değişmiyor yani sabit.  Anadolubank müşterisine verebileceği ihtiyaç kredisi üst limiti hakkında bilgi vermemiş. Anadolubank ihtiyaç kredisi kullanan tüketiciye yansıtılan kredi masrafları ise şöyle:


 • Anadolubank ihtiyaç kredisi kullanan müşteri, kullandığı kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücret (dosya masrafı) öder. Banka dosya masrafsız olarak da ihtiyaç kredisi verebiliyor. Anadolubank masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranı standart krediye göre daha fazladır. Anadolubank masrafsız ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 • Standart ihtiyaç kredisi kullanan tüketiciler, kullandıkları kredinin aylık faiz tutarının %15’i kadar Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu, %5’i kadar Banka ve Sigorta Muamele Vergisi öderler. Aylık faiz tutarı, kredi taksitine binen aylık faiz masrafıdır. BSMV ve KKDF vergileri Anadolubank ihtiyaç kredisi taksitlerinin tamamına yukarıdaki oranlarda yansıtılacaktır.
 • Anadolubank’tan kredi kullanmak isteyen herkese hayat sigortası yaptırılır. Hayat sigortası kredi kullanımı için müşteriye koşulan şartlardan biridir.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Anadolubank şubesiz kredi başvurusu almamaktadır. Bu bankadan kredi kullanmak isteyen herkes, gerekli belgeleri temin etmek suretiyle, banka şubelerine başvurabilir. Anadolubank ihtyiaç kredisi için istenen belgeler şunlardır:

Anadolubank ihtiyaç kredisi başvurusu için şubelerden istenen belgeler

Tüketici kredisi başvurusu için şubelere getirmeniz gereken belgeler şunlardır:


 • Kimlik aslı ve fotokopisi,
 • Gelir belgesi:
  1. Kamuda çalışanlar için maaş bordrosu,
  2. Özel sektörde çalışanlar için maaş bordrosu ya da üzerinde haciz olmadığını gösteren güncel onaylı gelir belgesi, çalıştığı şirkete ait imza sirküleri, SGK hizmet dökümü
  3. Emekli vatandaşlar için kişinin emekli olduğunu gösteren SGK’dan alınan emekli belgesi, hesap cüzdanı,
  4. Serbest meslek ile geçinenler için; güncel vergi levhası, gelir vergisi beyannamesi, güncel işletme hesap özeti, ticaret sicil gazetesi,
  5. Çiftçiler için; çiftçilik belgesi, müstahsil makbuzları, arazi tapu fotokopileri
  6. Ek gelir kaynakları olanlar için; faiz gelirlerini gösteren hesap cüzdanı, kira gelirleri için tapu ve kira kontratı fotokopisi vs.

Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir