Salı , Ocak 16 2018
Anasayfa / Bankalar / Anadolubank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? (Anında Şifre Al)

Anadolubank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır? (Anında Şifre Al)
Bu yazımızda Anadolubank internet şubesi hakkında bazı bilgiler verdik. Aşağıdaki soruların cevaplarını içerikte bulabilirsiniz.

Anadolubank internet şubesi nasıl kullanılır? Anadolubank anında internet şifresi nasıl oluşturulur? Anadolubank internet şifresi nasıl alınır? Anadolubank internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Anadolubank internet şubesi nasıl kullanılır?

Anadolubank müşterileri, bankanın internet şubesi aracılığıyla birçok bankacılık işlemini hızlı bir şekilde yapabilirler. Anadolubank internet şubesini kullanabilmeniz için öncelikle bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterileri Anadolubank internet şubesi giriş şifresi edinerek şubesiz bankacılık hizmetlerinden yedi gün yirmi dört saat faydalanabilirler. Peki, Anadolubank internet şifresi nasıl oluşturulur?

Anadolubank anında internet şifresi nasıl oluşturulur?

Anadolubank müşterisiyseniz ve internet şifreniz yoksa birkaç tık ile anında internet şifresi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey Anadolubank’ın, internet şifresi oluşturma sayfasına girip müşteri bilgilerinizi kullanarak şifre oluşturmaktır. Anadolubank anında internet şifresi oluşturma işlemi için bağlantıya tıklayıp ilgili sayfaya erişebilirsiniz.

Anadolubank müşteri hizmetlerini arayarak internet şifresi oluşturma işlemi

Anadolubank internet şubesine giriş şifresi edinmenin bir başka yolu da müşteri hizmetlerini aramaktır. Anadolubank’ın çağrı merkezi numarası olan 0850 222 55 50’yi tuşlayıp, müşteri temsilcisine şifre talebinizi ileterek anında şifre oluşturabilirsiniz. Bankaların müşteri hizmetleri numaralarını öğrenmek isterseniz, Türkiye’de faaliyet gösteren bütün bankaların numaralarını derlediğimiz Tüm Bankaların Müşteri Hizmetleri Numaraları başlık yazımıza tıklayabilirsiniz.

Anadolubank internet şubesi ile yapılabilecek işlemler nelerdir?

Anadolubank’tan internet şifresi aldıysanız; mobil şube ve internet şubesine kolayca giriş yapıp birçok bankacılık işlemini anında ve şubesiz olarak yapabilirsiniz. Anadolubank internet bankacılığı ile yapılabilen işlemler listesi şöyle:

  • EFT, havale, SWIFT
  • Döviz alış-satış
  • Fon alış-satış
  • Fatura ödeme talimatı
  • Fatura ödeme kredi kartı borcu ödeme,
  • İnternet şubesi şifresi değiştirme
  • Kredi kartı başvurusu yapma
  • Mevduat hesabı açma – kapama talebi
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapma

Bir önceki yazımız olan Hoş Geldin Faizli Fibabanka Kiraz Hesap (Güncel 2018) başlıklı makalemizde fibabanka devam faizi, fibabanka hoş geldin faizi ve fibabanka kiraz hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırma!

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Akbank Mevduat Faiz Oranları 2018

Bu yazımızda Akbank vadeli hesap faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Yazımızda Akbank vadeli hesap faiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir