Anasayfa / Krediler / Aktifbank Anında İhtiyaç Kredisi
Aktifbank Anında İhtiyaç Kredisi
Aktifbank Anında İhtiyaç Kredisi

Aktifbank Anında İhtiyaç Kredisi


Neredeyse herkesin acil olarak toplu paraya ihtiyacı olmuştur. Bir anda toplu para bulmak kolay gözükmüyor. Buna çare olarak bankalar devreye giriyor. Birçok konuda kredi imkanı sunan bankalar, müşteri portföyünü genişletebilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Tüketici açısından birçok seçenek olması açısından bu durum bir avantaj olarak gözüküyor.

Krediler arasında en çok talep gören krediler ise kuşkusuz ihtiyaç kredileri… Anında kredi veren bankalar diğerlerine göre daha çok tercih ediliyor. İnternet veya SMS aracılığı ile 5 dakika içinde kredi başvurunuz sonuçlanabiliyor. Anında kredi imkanı sağladığı için müşterilere büyük kolaylık sağlıyor. Bu yazımızda Aktifbank anında ihtiyaç kredisi hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Yazımızda ‘‘ Aktifbank anında ihtiyaç kredisi ve özellikleri, Aktifbank ihtiyaç kredisi vade ve faiz oranları, Aktifbank anında kredi başvurusu, Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler’’ konularında detaylı bilgi bulabilirsiniz.


Aktifbank anında ihtiyaç kredisi ve özellikleri

Aktifbank anında krediyle ilgili özellikleri sıralayalım:

  • Aktifbank anında ihtiyaç kredisi kapsamında en az 2000 TL en fazla 25000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.
  • Aktifbank ihtiyaç kredisi vadeleri en az 3 ay en fazla 48 ay olabiliyor.
  • Kredinize aylık %2,09 oranında faiz uygulanıyor.
  • Aktifbank anında ihtiyaç kredisi kampanyasında, kredi başvurunuz onaylanınca hemen hesabınıza geçebiliyor.
  • Çekmiş olduğunuz anında krediyi, transfer ücreti olmadan başka hesaplara transfer edebiliyorsunuz.
  • Bütün PTT şubelerinden kredinizi ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.
  • Bütün bankaların ATM’lerinden de paranızı çekebilirsiniz ancak bir miktar kesinti yapılıyor.
  • Kredi taksit ödemeleriniz için de bazı kolaylıklar var. Aktifbank internet şubesi üzerinden anında taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Taksitlerinizi ek ücret olmadan PTT şubelerinden veya Pttmatik’lerden yatırabilirsiniz. Belirli bir kesinti karşılığında taksitlerinizi Akbank veya Vakıfbank ATM’lerinden de ödeyebilirsiniz.

Aktifbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu

Aktifbank’ı sahibi olduğu bir uygulama NKolaykredi sitesi üzerinden anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, sonuç olumluysa kredinizi anında hesabınıza işletebilirsiniz. Tüm bu işlemler için sadece internet bağlantısı yeterli. Aktifbank anında ihtiyaç kredisi başvurusu için https://www.nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici#nkolay-kredi bağlantısına tıklayınız.


Aktifbank ihtiyaç kredisi başvurusu için istenen belgeler

Aktifbank’ın internetten anında kredi kapsamında verdiği kredilere başvuru için yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklamanız yeterlidir. İnternet üzerinden başvurunuz olumlu sonuçlanırsa paranızı hemen alabilirsiniz. Sonrasında sizden herhangi bir başvuru belgesi istenmiyor.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir