Anasayfa / Krediler / Akbank’tan Anında Hesaba Yatan Kredi
akbank anında kredi
Akbank'tan Anında Hesaba Yatan Kredi

Akbank’tan Anında Hesaba Yatan Kredi


Akbank, müşterilerine ”Direkt Kredi” kampanyası ile anında kredi kullandırıyor. İhtiyacınız olan krediyi Akbank internet şubesine giriş yaparak anında, şubesiz ve imzasız olarak kullanabiliyorsunuz.  İsterseniz kredi taksitlerinizi 2018 yılında ödemeye başlıyorsunuz. Birçok avantajı olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasını bu yazımızda bütün detaylarıyla inceledik.

Akbank Direkt Kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Akbank, anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Şubesiz, imzasız ve kefilsiz olarak Akbank’tan anında kredi kullanabilmeniz için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank müşterisiyseniz, bankanın şubesiz bankacılık kanallarından olan Akbank direkt web, Akbank direkt mobil ya da Akbank telefon bankacılığını kullanarak anında kredi kullanabilirsiniz. Bu krediye nasıl başvuru yapacağınız anlatmadan önce kredinin özelliklerinden biraz bahsedelim:


  • Akbank Direkt Kredi kapsamında 25.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Bu miktara kadar olan krediler anında hesabınıza yatar. Daha fazla krediye ihtiyacınız varsa şubelere müracaat etmeniz gerekmektedir.
  • Bütün ihtiyaç kredileri için vade üst limiti olan 48 ay, bu kredi için de geçerlidir.
  • Akbank anında hesaba kredi kapsamında uygulanan aylık faiz oranı %1,45‘tir.
  • İhtiyaç kredileri için alınan vergiler ve masraflar bu kredi için de alınmaktadır.
  • Kullanacağınız kredi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır. Aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV; %15’i kadar da KKDF vergisi kullandığınız vade süresince bütün taksitlere yansıtılır.
  • Akbank anında hesaba kredi kampanyasından faydalanmak için hayat sigortası yaptırmak zorunlu değildir ama hayat sigortası yaptırmayanlar için uygulanan kredi faizi yukarıda belirttiğimiz orandan daha fazla olacaktır.
  • Sadece banka müşterileri Akbank Direkt Kredi kampanyası aracılığıyla anında kredi kullanabilirler.

Akbank anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank’a anında kredi başvurusu yaparak kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ancak bunun için Akbank müşterisi olmanız ve Akbank internet bankacılığı şifrenizin olması gerekir. Akbank müşterisiyseniz ve internet şifreniz yok ise ” Akbank İnternet Şubesi Şifresi Alma ” başlıklı yazımıza tıklayın. İnternet şifreniz varsa Akbank Direkt Mobil uygulaması veya Akbank Direkt İnternet sayfası üzerinden başvurunuzu yapıp anında kredi kullanabilirsiniz. Akbank anında hesaba kredi kampanyasına hemen başvurmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Akbank anında hesaba kredi kampanyası kapsamında kullanılan 10.000 TL kredinin toplam maliyeti ne kadardır?

Bu başlıkta Akbank Direkt Kredi kampanyası kapsamında 48 ay vade ile kullanacağınız 10.000 TL kredinin, bankaya olan toplam geri ödeme maliyetini hesapladık. Bu miktarda kullandığınız kredinin toplam maliyeti 14.832 TL’dir. Aylık taksit tutarı ise 309 TL’dir. Ayda 309 TL  ödeyerek 48 ay vadeli olarak 10.000 TL tutarında anında kredi kullanabilirsiniz.


Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir