Anasayfa / Bankalar / Akbank İnternet Şubesi Şifresi Alma

Akbank İnternet Şubesi Şifresi Alma


Geçmişte sadece banka şubelerinden yapılan birçok işlem, günümüzde internet bankacılığı sayesinde kolayca yapılabiliyor. bankacılık sektörünün önde gelen aktörlerinden biri olan Akbank da müşterilerine internet bankacılığı hizmetiyle birçok kolaylık sağlıyor. Bu yazımızda Akbank direkt internet ile ilgili detaylı bilgi verdik. Akbank direkt nasıl kullanılır? Akbank internet şubesi şifresi nasıl alınır? Akbank direkt internet ile hangi işlemler yapılır? Soruların cevapları için yazımıza göz atın.

Akbank direkt nasıl kullanılır?

Akbank direkt internet ile birçok işlemi internetten zahmetsizce yapabilirsiniz. Peki akbank direkt nasıl kullanılır? Akbank direkt internet şubesi kullanımı için şifre edinmeniz gerekiyor.


Akbank internet şubesi şifresi nasıl alınır?

Akbank direkt internet şifresi almanın birkaç yolu vardır. Akbank müşterisiyseniz bu bağlantıya tıklayarak hemen Akbank internet şubesi şifresi edinebilirsiniz. Bunun haricinde akıllı telefonunuza Google Play ya da App Store’dan Akbank direkt mobil uygulamasını indirerek de şifrenizi alabilirsiniz. Akbank direkt mobil uygulamasını indirerek, Akbank müşterisi olmasanız da, en yakındaki Akbank ATM’si, döviz hesaplama gibi işlemleri kullanabilirsiniz.

Akbank direkt internet ile hangi işlemler yapılır? Akbank direkt mobil ile hangi işlemler yapılır?

Akbank direkt internet ile ya da Akbank direkt mobil uygulaması ile birçok banka işleminizi şubeleri kullanmadan kolayca yapabilirsiniz. Akbank direkt internet şubesi ve Akbank direkt mobil uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler büyük ölçüde ortaktır. Akbank direkt internet ile yapılabilecek işlemler şu şekilde sıralanabilir:


  • Saniyeler içinde EFT, havale, virman ve swift gibi işlemleri yapabilirsiniz.
  • Hisse senedi, borsa ve VİOP(vadeli işlem ve opsiyon borsası) işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
  • Varlıklar, nakit akışı, vadesiz-vadeli hesaplar, altın hesapları, esnek birikimler, mevduat birikimleri, hesap açılışları, artı para işlemleri, çek, tarifeleri gibi sekmelerle ilgili işlemlerinizi yönetebilirsiniz.
  • kredi kartı bilgilerinizi, hesap özetinizi görüntüleme, dönem içi işlemlerinizi görüntüleme, bekleyen provizyonlarınızı, gelecek dönem taksitlerinizi gibi kart işlemlerini hemen yönetebilir, Akbank kart borcu ödemeleri, chip para bakiye gösterme, mil puan bakiye gösterme gibi işlemleri anında gerçekleştirebilirsiniz.
  • Döviz alıp satma, hisse senedi alıp satma, altın alıp satma gibi işlemleri yedi gün 24 saat yapabilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir