Anasayfa / Krediler / Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi (2018’de Ödemeye Başla)
Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi
Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi (2018’de Ödemeye Başla)


Akbank tüketicilere, taksite ödemeleri 2018 yılında başlamak üzere, ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kapsamda kredi kullanan müşteriler 3 ay boyunca taksit ödemiyor.

Bu yazımızda Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir? Akbank 3 ay taksit ertelemeli kredi faiz oranı kaçtır? Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?


Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisinin özellikleri nelerdir?

Akbank’tan 3 ay taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanan tüketicilere en fazla 45 ay vade yapılır. Akbank 3 ay taksit ertelemeli kredi faiz oranı %1,30’dan başlamaktadır. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkındaki diğer bilgiler şunlardır:

  • 3 aylık erteleme sonunda, kredinin ilk taksitine erteleme faizi yansıtılmaktadır.
  • Erteleme ihtiyaç kredilerinden, kullandığınız kredi tutarının %0,5’i kadar tahsis ücreti alınır.
  • Banka ve Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) kapsamında Akbank ertelemeli kredi aylık faiz tutarının %5’i kadar vergi alınmaktadır. Bu vergi bütün taksitlere bu oranda eklenecektir.
  • Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu kapsamında Akbank ertelemeli kredi aylık faiz tutarının %15’i kadar vergi alınmaktadır. Bu vergi de bütün ertelemeli kredi taksitlerine bu oranda eklenmektedir.
  • Akbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bütün müşterilere hayat sigortası yapılmaktadır. Sigortanızı ister Akbank’tan ister başka bir kuruluştan yapmakta serbestsiniz.
  • Akbank ertelemeli kredi kullanan bir müşterinin ödeyeceği hayat sigortası yıllık gideri hesaplanırken; müşterinin yaşına, cinsiyetine, kredi notuna ve kullandığı kredi miktarına bakılacaktır. Bu kriterler ortaya çıkacak olan sigorta ücretini etkilemektedir.

Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank ertelemeli kredi başvurusu yaparken aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz:


  • 444 0 425 Akbank Telefon Şubesi,
  • Akbank Direkt İnternet Bankacılığı,
  • Akbank Direkt Mobil Şube,
  • Akbank Şubeleri

Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi anında hesaba yatar mı?

Akbank müşterisiyseniz yukarıdaki şubesiz bankacılık kanallarıyla yapacağınız başvurular sonucu krediniz, belgesiz ve imzasız olarak anında hesabınıza yatırılır. Akbank müşterisi olmayan tüketiciler ise bankadan ne kadar kredi kullanabileceklerini öğrenebilirler. Bu şekilde yapılan ön başvurular onaylanırsa, Akbank şubelerine müracaat ederek 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Akbank ertelemeli kredi ön başvurusu yapmak isteyen okurlarımız bu bağlantıya tıklayıp kolayca başvuru yapabilirler.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir