Anasayfa / Krediler / Abank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası
abank geleneksel bayram kredisi

Abank Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası


Bayrama yaklaştığımız bu günlerde bankalar, her yıl yaptıkları gibi, bayram kredisi kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Bayram kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan biri de Abank… Bu yazımızda Abank bayram kredisi hakkında bazı bilgiler verdik. Abank bayram kredisi 2018 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

2018 Abank bayram kredisi nedir? Bu kredinin özellikleri nelerdir?

Abank bayram kredisi, her yıl bayramlardan önce düzenlenen ve kısa bir süreliğine geçerli olan ihtiyaç kredisi kapsamındaki bir kampanyadır. Abank’ın ihtiyaç kredisi kapsamında verdiği bu kredinin özelliklerini sıralayalım:


  • 2018 Abank bayram kredisi için 48 aya kadar vade yapılıyor.
  • Abank bayram kredisinin faiz oranları aylık %1,25′ten başlıyor.
  • Faiz oranları kullanılacak kredi miktarına ve vadesine göre değişebiliyor.
  • Kullanılacak bayram kredisi miktarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınıyor.
  • Abank bayram kredisi kullanan kişiler BSMV ve KKDF vergileri yansıtılıyor. Krediye ait aylık faiz tutarının %5’i kadar BSMV; %15’i kadar da KKDF vergisi alınıyor.
  • Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) ve Kaynak Kullanımını Destekleme Fonu (KKDF) vergileri yukarıdaki hesaba göre, krediyi kullanan kişinin taksitlerine her ay ekleniyor.
  • 2018 Abank bayram kredisi kullanmak isteyen müşterilerin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutuluyor. Hayat sigortası primi yıllık olarak alınıyor ve kredi kullanan kişini yaşına, cinsiyetine, gelir durumuna ve kullandığı kredi tutarına göre değişiyor.
  • 2018 Abank bayram kredisi için son başvuru tarihi 3 Temmuz 2018’dir.

Abank bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Abank’a bayram kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubelerini ya da Abank internet sitesini kullanabilirler. İnternetten Abank’ bayram kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılacak sayfadaki gerekli bölümleri doldurun. Bu şekilde şubesiz olarak kolayca bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

2018 Abank bayram kredisi internet başvurusu yapmak için bu bağlantıya tıklayınız.Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir