Anasayfa / Bankalar / 2019 Yılında 48 Ay vade İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

2019 Yılında 48 Ay vade İle İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?


Bu yazımızda 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankaları derledik. 2019 yılında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar, faiz oranları, kredi limitleri ve daha fazla bilgi için yazımıza göz atın.

Halkbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Halkbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları iki çeşit olarak belirlenmiş. Kredinizi dosya masrafsız olarak çekmek isterseniz kredinize aylık %1,30 oranında faiz uygulanıyor. Dosya masraflı ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise %1,20 olarak belirlenmiş. Dosya masrafı olarak kredi tahsis ücreti, BSMV, hayat sigortası pirimi gibi kalemler olduğunu belirtelim. Halkbank 2019 ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayın.


Vakıfbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi teminat karşılığı veriliyor. Bununla birlikte taksitlendirme konusunda size çeşitli imkanlar sunuluyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayın.

Ziraat Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları kampanyalara göre %1,11 ile %1,26 arasında değişiyor. Ödeme seçenekleri müşterilere göre belirlenebiliyor. Bazı durumlarda teminat istenebiliyor. Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi için tıklayın.


Garanti Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,14 ile %1,33 arasında değişiyor. 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Garanti cep aracılığı ile kredi başvurusu yaparsanız üst limit 25.000 TL olarak belirlenmiş.

Şekerbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Şekerbank, 2019 yılında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar  arasında yer alıyor. Şekerbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,27 ile %1,49 arasında değişiyor. ‘‘yepyeni kredi, çocuk eğitim kredisi, ptt kredisi, sms kredi’’ gibi birçok kredi seçeneği sunan Şekerbank güncel kredi kampanyaları için sitemizi takip edin.

Akbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Akbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,34 ile %1,49 arasında değişiyor. Yüksek limitli kredilere ihtiyacınız var ise Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İng Bank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

İng Bank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,34 ile %1,81 arasında değişiyor. İhtiyaç kredileri 5000 TL’den başlayıp 20.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ancak daha yüksek limitli kredilere ihtiyacınız var ise İng Bank ipotekli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İng Bank ipotekli ihtiyaç kredisi detaylı bilgi için tıklayın.

Qnb Finansbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi

Qnb Finansbank 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi fazi oranları %1,16 ile %1,62 arasında değişiyor. Ödemlerinizi 3 ay ertelemeli olarak da yapabilirsiniz. Ayrıca online kredi alarak da düşük faizlerden faydalanabilirsiniz. Kredi notunun faiz oranlarını etkilediğini de belirtelim.


Kaçırma!

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

Enflasyona dayalı faiz nedir? Nasıl hesaplanır?

İçindekiler1 ENFLASYONA ENDEKSLİ VADELİ HESAP NEDİR?1.1      ENFLASYONA ENDEKSLİ KAZANDIRAN VADELİ HESAPLAR HANGİ PARA BİRİMLERİNDEN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir