Anasayfa / Krediler / 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste 2018)
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste 2018)


Bazı kredi kampanyalarının taksit ödemeleri 3 ay ya da 4 ay sonra başlıyor. Bu tip kredilere halk arasında ertelemeli kredi deniyor. Bu yazımızda ertelemeli kredi veren bankalar ve kredi kampanyaları hakkında bilgi verdik.

2018’de Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bu başlıkta taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankaları listeledik. Bu bankaların verdikleri krediler hakkında ayrıntılı bilgi verdik. Ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi şöyle:


 BANKA ADI KREDİ TÜRÜ TAKSİT ERTELEME   SÜRESİ FAİZ ORANI
QNB FinansbankErtelemeli İhtiyaç Kredisi3 Ay%1,29 – %1,76
ING BankErtelemeli İhtiyaç Kredisi3 Ay%1,39 – %1,69

 

AkbankErtelemeli İhtiyaç Kredisi3 Ay%1,30’dan başlıyor
 TEBErtelemeli İhtiyaç Kredisi3 Ay%1,33
VakıfbankErtelemeli KOBİ Kredisi4 Ay –

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

QNB Finansbank bu kredi kampanyası için 45 aya kadar vade yapıyor. Krediyi kullanan müşteri taksit ödemeye 3 ay sonra başlıyor. Üç aylık erteleme süresi, kredinin onaylanıp müşterinin hesabına yatırıldığı ya da müşteriye başka kanallarla teslim günden itibaren başlıyor. QNB Finansbank ertelemeli kredi faiz oranı müşteri profiline göre %1,26 – %1,79 arasında değişiyor. QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bağlantıya tıklayın.


ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

ING Bank taksit ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında 36 aya kadar vade yapıyor. Kredi ertelemesi 3 aya kadar yapılıyor. ING Bank ertelemeli kredi faiz oranı %1,39 – %1,69 arasında değişiyor. İnternet üzerinden başvuru yaparsanız anında kredi kullanabilirsiniz. Şubelere bizzat giderek de ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Ing’nin bu kredi kampanyasına ait masraf, maliyet ve başvuru bilgileri için ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımıza tıklayınız.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank 3 ay taksit ertelemeli kredi veren bankalardan biridir. Banka, ertelemeli kredi kullanan kişilere en fazla 45 aya vade yapabiliyor. Kampanya taksit ödemeleri 3 ay sonra başlıyor. Bu 3 aylık süreçte müşteri bankaya herhangi bir ödeme yapmıyor. Akbank ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,30’dan başlıyor. Bu oran kredi kullanmak isteyen müşterinin kredi notuna, aylık gelirine, kullanacağı kredi miktarına göre değişebiliyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasına ait masraf, maliyet ve başvuru bilgileri için Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

TEB’den 48 ay vadeli 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka kampanya tanıtımında günde 10 TL’ye ihtiyaç kredisi verebildiğini söylüyor. Bankadan; günde 10 TL, ayda 300 TL taksitli, %1,33 faizli, 10.000 TL ertelemeli kredi kullanabilirsiniz. Bu kampanyanın faiz oranı %1,33 olarak sabitlenmiştir. TEB ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunu 0850 200 0666 numaralı TEB Çağrı Merkezi, CEPTETEB internet şubesi veya TEB şubeleri aracılığı ile yapmak mümkündür. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasına ait masraf, maliyet ve başvuru bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için TEB’den Günde 10 TL’ye Ertelemeli İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımıza tıklayabilirsiniz.

Vakıfbank 4 Ay Ertelemeli KOBİ Kredisi

Vakıfbank esnaf ve kobilere 4 ay taksit ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Krediden sadece esnaf ve kobiler faydalanabiliyor. Ertelemeli kobi kredinin üst limiti 100.000 TL olarak belirlenmiş. Vakıfbank kobi kredi kampanyası kapsamında müşterisine 4 ay ertelemeli veya 3 ayda bir olmak üzere iki çeşit ödeme imkanı sağlıyor. Vakıfbank ertelemeli kobi kredi ön başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Onaylanan ön başvuru sonucu şubelere gidip kredinizi kullanabilirsiniz. Ertelemeli kobi kredi faiz oranlarını Vakıfbank şubeleri üzerinden öğrenebilirsiniz. Vakıfbank 4 Ay Ertelemeli Kobi Kredisi 2018 başlıklı yazımıza tıklayıp kampanya hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Kaçırma!

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Corona Virüs Kredisi

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Nasıl Başvurulur?

İçindekiler1 BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ NEDİR?1.1 TEMEL İHTİYAÇ DESTEK KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?1.2 BİREYSEL TEMEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir